دعانویس معروف در تهران


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس معروف در تهران | من می گویم با اینها و امثال اینها وجدان خود را بار کنید. و آن را رها مکن تا گناه فساد ساکن تو را کاملاً تحت تأثیر قرار دهد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تا زمانی که زخم آن را درک کند، و در خاک در حضور خداوند دراز بکش. مگر اینکه این کار برای هدف انجام شود، تمام تلاش های دیگر بی هدف هستند.

دعانویس معروف در تهران

دعانویس معروف در تهران | در حالی که وجدان هر وسیله ای برای تسکین گناه دارد، روح هرگز به شدت تلاش نمی کند تا آن را از بین ببرد.

استاد | پیوسته دراز بکشید و پس از رهایی از نیروی گناه نفس بکشید چهارماً، با متاثر شدن از گناه، در مرحله بعدی اشتیاق دائمی به دست آورید.

دعانویس معروف در تهران | همه رفتارهای مهربان خدا با شما، در انفاقات مشیتی، رهایی، مصائب، رحمتها، لذتها، همه باید در اینجا انجام شود.

پس از رهایی از نیروی گناه نفس بکشید. یک لحظه هم به دلت عذاب نده تا از حالت و شرایط فعلی ات راضی باشد.

دعانویس معروف در تهران | آرزوهای طولانی پس از هر چیزی، در امور طبیعی و مدنی، هیچ ارزش و توجهی ندارند، مگر اینکه شخصی را که در آن هستند به استفاده مجدانه از وسایل برای تحقق امر مورد نظر برانگیزند و تحریک کنند.

در امور معنوی غیر از این است. اشتیاق، نفس کشیدن و نفس نفس زدن پس از رهایی به خودی خود لطفی است، که قدرتی عظیم دارد تا روح را به شباهت چیزی که آرزوی آن را داشت، تطبیق دهد.

READ  ابطال طلسم السحر

دعانویس معروف در تهران | از این رو، رسول، با توصیف توبه و اندوه خدایی قرنتیان، این را یکی از فیض برجسته‌ای می‌داند که پس از آن به کار آمد، «میل شدید» (دوم قرنتیان 7:11). و در این صورت گناه ساکن و قوه آن، در چه چارچوبی قرار می گیرد؟

قلب او با اشتیاق به ابراز پرشورترین آرزوی رهایی می‌شکند (رومیان 7:24). حال، اگر این چارچوب اولیای الهی در مورد توجه عمومی به گناه ساکن است.

دعانویس معروف در تهران | چگونه می‌توان آن را تشدید و افزایش داد وقتی که خشم و قدرت حیرت‌انگیز هر شهوت و فساد خاصی به آن افزوده شود! به خود اطمینان دهید، مگر اینکه آرزوی رهایی داشته باشید، آن را نخواهید داشت.

این باعث می‌شود که قلب مراقب همه فرصت‌های برتری در برابر دشمنش باشد و با هر کمکی که برای نابودی [دشمن] ارائه می‌شود، آماده بسته شود.

دعانویس معروف در تهران | امیال قوی همان زندگی «همیشه دعا کردن» است [لوقا 21:36] که در هر شرایطی به ما سفارش شده است، و در هیچ یک از آن ضروریتر نیست.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 12 =

نوشته های مشابه