دعانویس

دعانویس معروف در اردبیل

دعانویس معروف در اردبیل | فرض کنید این یک شهوت ذهنی است – همانطور که شهوات ذهن و ناپاکی روح وجود دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مانند جاه طلبی، 28 افزایش 29 برداشتن جراحی با قطع 30 عذاب، شکنجه وظیفه بزرگ همه مؤمنان 181 جلال بیهوده، و مانند – چه دنیایی از راه‌ها برای مهار محبت‌ها می‌فهمد که نباید آن‌قدر سرسختانه به خدا بچسبند.

دعانویس معروف در اردبیل

دعانویس معروف در اردبیل | زیرا هدف آن بسیار زیاد است که باعث رضایت و رضایت آنها می‌شود! نه تنها از همه استدلال‌های ذهن جلوگیری می‌کند، که لزوماً انجام می‌دهد.

استاد | مانند یک ناتوانی خونین در چشم، و همه چیز را برای کشاندن کل روح، به دلایل دیگر و ملاحظات جانبی، در یک چارچوب ارائه می‌کند.

دعانویس معروف در اردبیل | شهوت در هر قسمتی از نفس که با وسوسه پیوند خورده باشد، تمام روح را به وسیله ای به دنبال خود می کشاند و از هر گونه مخالفتی جلوگیری می کند یا پیش بینی می کند.

این به کل وعده می دهد که در غنایمی که هدف قرار می گیرد، سهمی داشته باشند. همانطور که پول یهودا، که او ابتدا از طمع می خواست، در میان تمام شهوات او تقسیم می شد.

دعانویس معروف در اردبیل | یا در بخش شهوانی‌تر31 باشد، و ابتدا دارای محبت‌هایی باشد – چه پیش داوری‌هایی بر فهم وارد می‌کنند، چگونه آن را به رضایت می‌دهند.

چه استدلال‌هایی، چه امیدهایی به آن می‌دهند، نمی‌توان به راحتی بیان کرد. قبلا نشان داده شده بود به طور خلاصه، هیچ وسوسه خاصی وجود ندارد.

READ  باطل کردن جادو با طناب

دعانویس معروف در اردبیل | اما، هنگامی که به ساعت خود برسد، چنین کمکی از چیزهای خوب، بد، بی تفاوت است، از ملاحظات بسیاری تغذیه می شود که به نظر می رسد برای او بیگانه و بیگانه است.

در برخی موارد آنچنان التماس ها و تظاهرهای واهی دارد که به راحتی به قوت آن اعتراف می شود. پایان هر وسوسه ای را در نظر بگیرید. این عاقبت شیطان و پایان گناه است.

دعانویس معروف در اردبیل | یعنی خواری خدا و تباهی جان ما. در نظر بگیرید که موضوع وسوسه های قبلی شما چه بوده است. آیا وجدان تو را نجس نکردند.

آرامشت را برآشفتند، و در اطاعتت ضعیفت نکردند، [و] چهره خدا را کدر نکردند؟ اگر چه بر شر ظاهری یا نهایت وسوسه خود پیروز نشدید، اما آیا ناکام نشدید؟

دعانویس معروف در اردبیل | آیا روح شما لطمه نخورده است 32 و به سختی در آن حیران نشده است؟ بله، آیا تا به حال در زندگی‌تان از هر وسوسه‌ای که تقریباً مجبور بودید با آن دست و پنجه نرم کنید.

بدون ضایعات معقول رها شده‌اید. و آیا با کمال میل دوباره درگیر می شوید؟ اگر در آزادی هستید، مراقب باشید. اگر ممکن است دیگر وارد نشوید.

دعانویس معروف در اردبیل | مبادا اتفاق بدتری برای شما بیفتد. من می گویم اینها برخی از آن ملاحظات زیادی است که ممکن است.

برای آشکار ساختن اهمیت حقیقت پیشنهادی و کمال نگرانی ما در مراقبت از این که «به وسوسه نشویم» اصرار داشته باشیم.

دعانویس معروف در اردبیل | ایرادات و پاسخها در برابر آنچه گفته شد، ایراداتی که پنهانی خود را در جان انسانها تلقین می کند و در این کار که برایشان اهمیت دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =