دعانویس

دعانویس قوی در مازندران

دعانویس قوی در مازندران | یا آن‌طور که باید انجام نمی‌دهم. همه چیزهای مقدس من توسط این گناه آلوده شده است.» «جسم بر ضد روح میل می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به طوری که نمی توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید» (غلاطیان 5: 17). و روح ما را باز می کند، و از آنجا «گناهی که به آسانی ما را در بر می گیرد» نامیده می شود.

دعانویس قوی در مازندران

دعانویس قوی در مازندران | به همین دلیل است که آن شکایات دردناکی که رسول از آن می کند (رومیان 7). به طوری که گناه همیشه عامل، همیشه حامله، همیشه اغوا کننده و وسوسه کننده است.

استاد | چه کسی می تواند بگوید که او تا به حال کاری با خدا یا برای خدا داشته است، که گناه ساکن در فساد کاری که انجام داده است، نقشی نداشته است؟

دعانویس قوی در مازندران | و این معامله15 در تمام روزهای ما کم و بیش رانندگی خواهد کرد. پس اگر گناه همیشه فاعل باشد، اگر همیشه مرگ آور نباشیم، موجودات گمشده ای هستیم.

کسی که ایستاده و بدون مقاومت ضربات مضاعف دشمنانش را متحمل شود، بی شک در این قضیه پیروز خواهد شد.

دعانویس قوی در مازندران | اگر گناه ظریف، مراقب، قوی و همیشه در کار کشتن روح ما باشد، و ما تنبل، غافل، احمق باشیم و در تباهی آن باشیم.

آیا می‌توان انتظار یک رویداد راحت را داشت؟ اما گناه غلبه می کند یا بر آن غلبه می کند. و تا زمانی که ما در این جهان زندگی می کنیم چنین خواهد بود.

READ  نوشتن دعا زبان بند شوهر

دعانویس قوی در مازندران | و همچنان در تلاش است تا اعمال بدن را به‌وجود آورد. وقتی گناه ما را تنها می‌گذارد.

ممکن است گناه را تنها بگذاریم. اما همانطور که گناه هرگز کمتر از زمانی که به نظر می‌رسد آرام‌ترین است.

دعانویس قوی در مازندران | نیست و آب‌های آن در بیشتر مواقع عمیق هستند، بنابراین باید تدبیرهای ما علیه آن در همه زمان‌ها و در هر شرایطی، حتی در جایی که وجود دارد، شدید باشد.

کمترین شبهه است گناه نه تنها در ما باقی می ماند، بلکه «شریعت اعضا همچنان علیه قانون ذهن طغیان می کند» (رومیان 7:23). و «روحی که در ما ساکن است، حسادت می خواهد».

دعانویس قوی در مازندران | همیشه در کار مستمر است. “جسم بر ضد روح میل می کند” (غلاطیان 5:17). شهوت همچنان وسوسه کننده و حامله گناه است (یعقوب 1:14).

در هر عمل اخلاقی، همیشه یا تمایل به شر دارد، یا مانع از 12 شکاف، ناحیه شکسته 13 52 از بین بردن گناه در مؤمنان از آنچه خوب است.

دعانویس قوی در مازندران | یا از بین بردن روح از ارتباط با خدا. به شر متمایل می شود. رسول می‌گوید: «بدی را که نمی‌خواهم انجام می‌دهم» (رومیان 7:19). از کجاست؟

چرا، «زیرا در من (یعنی در جسم من) هیچ چیز خوبی ساکن نیست.» و مانع از خیر می‌شود: «خوبی که می‌خواهم بکنم، که نمی‌کنم» (آیه 19) – «به همین دلیل، یا آن را انجام نمی‌دهم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − چهار =