دعانویس

دعانویس قوی در اردبیل

دعانویس قوی در اردبیل | و اینها هستند که دنبال می‌شوند. اعتراض شماره 1 چرا باید اینقدر بترسیم و برای اجتناب از وسوسه تلاش کنیم؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به ما دستور داده شده است که «هنگامی که در وسوسه‌های گوناگون قرار می‌گیریم، همه آن را شادی حساب کنیم» (یعقوب ۱: ۲).

دعانویس قوی در اردبیل

دعانویس قوی در اردبیل | اکنون، مطمئناً نیازی ندارم که از افتادن در آن چیزی که وقتی در آن افتادم، همه آن را شادی حساب کنم، اجتناب کنم. پاسخی که من به آن پاسخ می‌دهم.

استاد | شما در همه چیز به این قاعده پایبند نیستید – یعنی اینکه انسان نیازی به اجتناب از چیزی ندارد که وقتی نمی‌تواند به آن بیفتد، وظیفه اوست که از آن شادی کند.

دعانویس قوی در اردبیل | غفلت و سهل انگاری می کند، وظیفه ای که چنین ضرورتی اجتناب ناپذیر است. کسانی که قصد دارند با هر آرامشی با خدا 31 درک شوند (نه لزوماً جنسی) 32 آلوده، آلوده 182 وسوسه: طبیعت و قدرت آن یا با هر وفاداری – باید در نظر گرفته شوند و حذف شوند.

همان رسول به ثروتمندان می‌گوید: «از این که پست می‌شوند خوشحال شوند» (یعقوب 1:10). و بدون شک برای کسی که در احکام او به نیکی و حکمت و محبت خدا آگاه است.

دعانویس قوی در اردبیل | در هر حال و احوالی که برایش لازم است، مایه شادی اوست، اما چه اندک ثروتمندان.

آیا می توانی مردان خداپرست را متقاعد کنی که اعتنا نکنند و از همه راه حلال استفاده کنند تا فقیر و پست نشوند!

READ  نوشتن دعا و طلسمات

دعانویس قوی در اردبیل | و در بیشتر موارد، حقیقت این است که این کار گناه آنها بوده است. این کار ماست که ایستگاه هایمان را خوب کنیم و تا جایی که می توانیم امنیت خود را حفظ کنیم.

اگر خدا شرایط ما را تغییر دهد باید از آن خوشحال شویم. اگر وسوسه هایی که در اینجا ذکر شد برای ما اتفاق بیفتد، ممکن است دلیلی برای خوشحالی داشته باشیم.

دعانویس قوی در اردبیل | اما نه اگر با غفلت از انجام وظیفه، به آنها بیفتیم. وسوسه ها به دو صورت انجام می شود: (1) منفعلانه و صرفاً مادی، برای چیزهایی که هستند، یا در برخی موارد ممکن است، وسوسه باشند.

یا (2) فعالانه، برای کسانی که به گناه وسوسه می شوند. جیمز از وسوسه ها فقط به معنای اول صحبت می کند. زیرا گفته بود: «وقتی در وسوسه‌های گوناگون گرفتار می‌شوید.

دعانویس قوی در اردبیل | این همه شادی محسوب می‌شوید» (آیه 2). او می افزاید: “خوشا به حال کسی که وسوسه را تحمل کند، زیرا هنگامی که آزمایش شود.

تاج حیات را خواهد گرفت” (آیه 12). اما اکنون در حالی که ممکن است شخصی بگوید: «اگر چنین است، پس وسوسه‌ها خوب هستند.

دعانویس قوی در اردبیل | و از جانب خدا»، جیمز می‌گوید: «نه». «وسوسه را به این معنا بپذیرید که این امری فریبنده و منجر به گناه است، پس خدا او را امتحان کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 5 =