دعانویس

دعانویس فوق حرفه ای

دعانویس فوق حرفه ای | چگونه با درد کنار بیاییم وقتی مردم می گویند که دویدن را دوست ندارند، اغلب چیزی که می گویند این است که درد را دوست ندارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دویدن ورزشی است که به طور مداوم مملو از درد است. به همین دلیل به ما شخصیت می دهد. گاهی اوقات می توانم بگویم که آیا کسی قرار است با دویدن بماند یا خیر: آنها درد را دوست دارند.

دعانویس فوق حرفه ای

دعانویس فوق حرفه ای | اما نه بیش از حد. بعد از اینکه هنگام دویدن اولین ماراتن، تاول بزرگی روی پایم ایجاد شد، چند دونده از من پرسیدند که چگونه با درد کنار آمدم.

استاد | برخی از آنها به طور ضمنی گفتند که من باید مراقبه پنهانی انجام می دادم تا جلوی آن را بگیرم. به آنها توضیح دادم که جلوی آن را نمی گیرم: حواسم به درد بود.

دعانویس فوق حرفه ای | می‌توانیم از هر فعالیتی که در آن شرکت می‌کنیم لذت ببریم. مناطق و بهبود آنها. اما با شادی و انضباط شیر، ما از جایگاه نیرومندی می آییم.

اما در عین حال اجازه ندادم ذهنم را بدزدد. درد بخش مهمی از واقعیت بود، اما نگرانی بیش از حد نتیجه ای نداشت. می توان گفت زندگی حداقل 50 درصد درد است.

دعانویس فوق حرفه ای | اگر با درد ارتباط نداشته باشیم، با نیمی از زندگی خود ارتباط نداریم. وقتی خوشحالیم همه چیز خوب است اما وقتی درد داریم متحجر می شویم.

ناتوانی در ارتباط با درد، زمین بازی ما را تنگ می کند. وقتی بتوانیم با درد کار کنیم و آن را درک کنیم، زندگی دو برابر جذاب تر می شود.

READ  استاد محمدزاده دعانویس

دعانویس فوق حرفه ای | ارتباط با درد ما را بی باکتر و شادتر می کند. از نظر فیزیکی، همه دردهای بدنی را تجربه می کنند.

در واقع، تمرین یوگا تا حدی برای انعطاف پذیری بدن طراحی شده بود تا فرد بتواند برای مدیتیشن بی حرکت بماند.

دعانویس فوق حرفه ای | هرچه بدن ما انعطاف پذیرتر باشد، راحت تر است و درد کمتری احساس می کنیم. اما حتی با انعطاف‌پذیری زیاد، بدن نمی‌تواند برای مدت طولانی در یک وضعیت بماند.

بنابراین روز و شب در حال تغییر وضعیت هستیم. به همین ترتیب، همه نگران هستند و حتی یک نفر نیست که سطحی از پشیمانی نداشته باشد.

دعانویس فوق حرفه ای | این باعث ایجاد درد روحی می شود. درد و نگرانی ذهنی مسئول بسیاری از دردهای دیگر ماست. مدیتیشن و دویدن اساساً این دو نوع درد را برطرف می کنند.

البته ما نمی توانیم تمام روز و تمام شب بدویم و مدیتیشن در تمام روز و شب دشوار است. با این حال، وقتی این دو رشته را در برنامه روزانه خود قرار می دهیم، بدن و ذهن خود را قابل زندگی تر می کنیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =