دعانویس غافل باشی


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس غافل باشی | اگر کمی شدیدتر باشد، ممکن است کمی احساس افسردگی و بی انگیزگی کنید. اگر کمی افراطی تر باشد، ممکن است احساس تلخی و رنجش کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | البته اگر افراطی تر باشد، دائماً احساس آشفتگی و عصبانیت وجود دارد. برعکس، اگر ذهن خود را در محیط های مثبت مانند عشق و محبت، رضایت، موفقیت و هدف قرار دهید.

دعانویس غافل باشی

دعانویس غافل باشی | بلافاصله آن تأثیرات را احساس خواهید کرد. به همین ترتیب، در یک محیط مثبت، ذهن شما احساس شناوری می کند.

استاد | شما کنجکاو و علاقه مند به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد خواهید بود. شما سریعتر می خندید یا لبخند می زنید.

دعانویس غافل باشی | اگر محیط منفی باشد، به طور کلی، ما در وضعیت روحی ناخوشایندی هستیم. ممکن است صراحتاً نگویید: «من ناراضی هستم»، اما ممکن است بگویید: «احساس نمی‌کنم خودم باشم» یا «احساس کمی بی‌حالی دارم».

همچنین سریعتر احساسات دیگران را احساس خواهید کرد – و مهربانی، همدلی و عشق شما به راحتی در دسترس خواهد بود.

دعانویس غافل باشی | البته اینها تعمیمات بسیار ابتدایی هستند و در درون آنها ترکیبات مختلفی از احتمالات وجود دارد. اما در زیر همه اینها اصل سلامت اساسی نهفته است.

سنت مراقبه این واقعیت را تصدیق می کند که زندگی ناپایدار، نامطمئن و ناپایدار است: ما مطمئناً خود را در تعدادی از سناریوها خواهیم یافت.

دعانویس غافل باشی | اما ما می‌توانیم با ارتباط با ذهن خود به سطح داخلی سلامت و ثبات دست پیدا کنیم. این به طور خلاصه در اصل همان تمرین مدیتیشن است.

READ  استاد مهدوی دعانویس

ایجاد یک محیط شخصی و مستقل که در آن سلامت و شادی را برای ذهن خود ایجاد کنید. اینجاست که نظم و انضباط شیر وارد تصویر می شود.

دعانویس غافل باشی | زمانی که من از تبت دیدن کردم، آب و هوای خشن بود و مردم اغلب ظاهری فرسوده داشتند، اما همه این سلامتی و قدرت اولیه را نشان دادند.

وقتی مردم مریض می‌شدند برای صلوات نزد من می‌آمدند، اما هیچ‌وقت نشنیدم که شکایت کنند. در عوض، آنها همیشه در مورد اینکه چه بخش هایی از خودشان هنوز کار می کنند صحبت می کردند.

دعانویس غافل باشی | این به نظر من غیرعادی بود، زیرا در دنیای مدرن، ما داروی بیشتری داریم، اما به نظر می رسد که شکایت بیشتری نیز داریم.

یک حس کلی هیپوکندری وجود دارد. دوندگان، احتمالاً بیشتر از هر کس دیگری، در این دام می افتند. وقتی در حال دویدن هستیم و احساس لرزش می کنیم.

دعانویس غافل باشی | اغلب فکر می کنیم که آغاز پایان است. این تمرکز بیش از حد با پارانویا است. زمانی که وارد این وضعیت ذهنی بیش از حد تحلیلی می شویم.

نه برای مثبت، بلکه برای جنبه های منفی، فوق العاده می شویم. خوردن یک غذای خوب یا گفت‌وگو سخت است، خیلی کمتر از یک دویدن سخت گذرانده می‌شویم.

دعانویس غافل باشی | زیرا ما بر روی اشتباه و یا آنچه ممکن است اشتباه باشد متمرکز هستیم. اما اگر نظم و انضباط را پرورش دهیم تا سلامت اولیه خود را به خاطر بسپاریم و آرامش داشته باشیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

نوشته های مشابه