دعانویس عالی در مازندران


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس عالی در مازندران | بحثهای بیهوده، احمقانه و جاهلانه انسانها در مورد اجرای کامل دستورات خدا، کمال در این زندگی، مرده بودن کاملاً و کاملاً در برابر گناه، اکنون در آن دخالت نمی کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | محتمل‌تر از آن است که اهل آن مکروهات هرگز ندانسته‌اند که ادای هیچ یک از احکام خدا چیست و آن‌قدر پایین‌تر از درجات هستند که هرگز به کمالی در اطاعت و اطاعت همگانی در اخلاص نرسیده‌اند.

دعانویس عالی در مازندران

دعانویس عالی در مازندران | و از این رو، بسیاری در روزگار ما که 11، اساس (پیداکردن مبنایی برای) ضرورت مرگ 51 از کمال صحبت کرده‌اند، عاقل‌تر بوده‌اند و تأیید کرده‌اند که تفاوتی بین خیر و شر ندارد.

استاد | نه اینکه آنها در چیزهایی که ما به آنها نیک می گوییم کامل باشند، بلکه همه برای آنها یکسان است و اوج شرارت کمال آنهاست.

دعانویس عالی در مازندران | گناه ساکن همیشه تا زمانی که ما در این دنیا هستیم باقی می ماند. بنابراین همیشه باید از بین برود.

دیگرانی که با انکار گناه اصلی و ساکن، و تعدیل معنویت شریعت خدا در دلهای جسمانی انسان، راه جدیدی برای آن یافته اند، زیرا به اندازه کافی خود را کشف کرده اند که از زندگی مسیح و قدرت او ناآگاه هستند.

دعانویس عالی در مازندران | این در ایمانداران است، بنابراین آنها عدالت جدیدی را اختراع کرده اند که انجیل از آن بی خبر است، و به طرز بیهوده ای توسط ذهن جسمانی خود متورم شده اند.

برای ما که جرأت نمی کنیم بالاتر از آنچه نوشته شده است خردمند باشیم و با خطوط دیگران از کارهایی که خدا برای ما نکرده است به خود ببالیم، می گوییم که تا زمانی که در این دنیا هستیم.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه و نمک

دعانویس عالی در مازندران | گناه ساکن در ما زندگی می کند، تا حدی و درجاتی. ما جرأت نمی کنیم که «اگرچه قبلاً به آن رسیده بودیم، یا قبلاً کامل بودیم» صحبت کنیم (فیلسیان 3:12). “انسان درونی ما باید روز به روز تجدید شود” در حالی که اینجا زندگی می کنیم.

و بر اساس نوسازی های جدید، شکاف ها و زوال های قدیم است. در حالی که ما اینجا هستیم، “اما تا حدی می دانیم” (اول قرنتیان 13:12)، و تاریکی باقی مانده ای داریم که به تدریج با “رشد در معرفت خداوند ما عیسی مسیح” از بین می رود (دوم پطرس 3:18).

دعانویس عالی در مازندران | و «جسم بر ضد روح میل می کند. . . به طوری که ما نمی توانیم آنچه را که می خواهیم انجام دهیم» (غلاطیان 5: 17)، و بنابراین در اطاعت و همچنین در نور خود ناقص هستیم (اول یوحنا 1: 8). ما یک «جسم مرگ» داریم (رومیان 7:24)، که از آنجا نجات نمی‌یابیم.

بلکه با مرگ بدن خود رهایی می‌یابیم (فیلیسیان 3:20). حال، وظیفه ما این است که گناه را تا زمانی که در ماست، کشته باشیم، باید در کار باشیم.

دعانویس عالی در مازندران | کسی که برای کشتن دشمن منصوب شده است، اگر او را ترک کند و قبل از اینکه دیگری زندگی نکند، نیمی از کار خود را انجام می دهد (غلاطیان 6:9؛ عبرانیان 12:1؛ 2 قرنتیان 7:1).

گناه ساکن نه تنها باقی می‌ماند، بلکه هنوز هم عمل می‌کند گناه نه تنها هنوز در ما باقی می‌ماند، بلکه همچنان عمل می‌کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

نوشته های مشابه