دعانویس

دعانویس ضمانتی

دعانویس ضمانتی | استراحت کند، ما توانستیم برنامه‌نویسی را که باعث می‌شد او با هوشیاری مستمر شرطی شود، بشکنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با تکرار صدای شخصی‌شده‌اش، قشر پیش‌پیشانی مغز او توانست وارد یک حالت آلفای بسیار منسجم شود.

دعانویس ضمانتی

دعانویس ضمانتی | همانطور که در مقدمه‌ای برای این نوع مدیتیشن توضیح دادم و این نوع الگوبرداری مغز در سطح بالا به‌طور قابل‌توجهی افکار مضطرب و اضطراب را کاهش می‌دهد.

استاد | احساسات مدیتیشن همچنین تعادلی را در تولید انتقال دهنده های عصبی و هورمون هایی مانند سروتونین که در اختلالات اضطرابی نقش دارند، به ارمغان آورد.

دعانویس ضمانتی | خوب، اولاً، با اجازه دادن به ذهن و بدن او در سطحی که بسیار عمیق‌تر از هر چیزی است که در طول خواب تجربه می‌کرد.

نفس‌های او عمیق‌تر می‌شد، و بنابراین تنفس او کارآمدتر بود، که باعث آرامش و کنترل بیشتری می‌شد. و بالاخره توانست بخوابد.

دعانویس ضمانتی | او برای مدت طولانی بسیار به این نیاز داشت و زمانی که دوباره ریتم خواب سالمی پیدا کرد برای او بسیار خوشحال شدم.

درباره نحوه استفاده از مدیتیشن برای بهبود خواب کمی بعد صحبت خواهم کرد. وقتی همه این اتفاقات افتاد.

دعانویس ضمانتی | برای نوئل امکان یافت راهی برای رهایی از وضعیت وحشتناکی که در آن گرفتار شده بود ببیند. بسیاری از مردم، وقتی اضطراب آنها عمیقاً ریشه دوانده است.

تقریباً پنهانی احساس می کنند که اضطراب آنها را ایمن و امن نگه می دارد. این یک تحریف شناختی است، درست مانند خود اضطراب. با ایجاد هوشیاری بیشتر، مدیتیشن به شما توانایی بیشتری برای شناسایی تهدیدهای واقعی می‌دهد.

READ  طلسم قورباغه

دعانویس ضمانتی | و زمان‌های واکنش سریع‌تر به این معنی است که اگر واقعاً تحت محاصره هستید، بهتر می‌توانید اقدامات اصلاحی انجام دهید.

وقتی خطر واقعی وجود ندارد، می توانید به خودتان اجازه استراحت بدهید. اعتماد به نفس بیشتری که با توانایی تشخیص و پاسخ به چالش‌ها و تهدیدها به وجود می‌آید.

دعانویس ضمانتی | به این معنی است که تصمیم‌گیری آسان‌تر می‌شود، کمتر مشغول و بی‌قرار می‌شوید، و انرژی بیشتری دارید. همانطور که نوئل دریافته است.

هر چه بیشتر مراقبه را تمرین کنید، اثرات آرام بخش آن بیشتر به بقیه زندگی شما سرایت می کند. این نوع مدیتیشن علاوه بر تسکین یک سیستم عصبی بیش از حد تحریک شده، تعادل اساسی را برای پاسخگویی آمیگدال به ارمغان می آورد.

دعانویس ضمانتی | احتمالاً به همین دلیل است که نشان داده شده است که مدیتیشن الهام گرفته از ودایی حداقل دو برابر سایر تکنیک‌های آرامش‌بخش یا مراقبه در کاهش علائم اضطراب مؤثر است. «وقتی متمرکز می‌شوید، توازن قدرت از آمیگدال به قشر جلوی مغز تغییر می‌کند.

به‌طوری‌که شما بر احساسات خود حکومت می‌کنید نه برعکس». به وضوح حملات پانیک خود را توصیف می کند. بسیاری از مردم که می بینم آنها را داشته اند.

دعانویس ضمانتی | و من خودم در گذشته از آنها رنج برده ام، بنابراین می دانم که آنها چقدر می توانند وحشتناک باشند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سیزده =