دعانویس

دعانویس صبی شرطی

دعانویس صبی شرطی | ما عادت کردیم که از میزان سختی کار یا کم خوابی خود یک فضیلت بسازیم، تا جایی که کار بیش از حد را تقریباً قهرمانانه بدانیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر کسی بگوید: «هفته گذشته شصت ساعت کار کردم»، احتمالاً پاسخ می‌دهد: «خب، من هفتاد و پنج کار کردم.» کسانی که به شیوه‌های ضعیف کاری اشاره می‌کردند.

دعانویس صبی شرطی

دعانویس صبی شرطی | به‌عنوان شاکی معرفی می‌شدند، و زمانی که کارمندان مرخصی خوبی گرفتند. آنها ناگهان متهم شدند که تیم را ناامید کرده اند.

استاد | اینکه ما واقعاً چقدر کارمان را انجام دادیم بی‌ربط بود – همه چیز در مورد تاژک زدن خود در محراب کار بود، جایی که رنج در کار مورد ستایش قرار می‌گرفت و عمل ساده حضور احساس عجیبی از اخلاق را به ما می‌داد.

دعانویس صبی شرطی | زمانی بود (شاید در دهه 1980) که در برخی از مشاغل، فرسودگی شغلی و سطوح بسیار بالای استرس تقریباً اجتناب ناپذیر و حتی نشان افتخار تلقی می شد.

همه اینها ارتباط نزدیکی با اخلاق کاری پروتستان دارد که فرهنگ غرب را بسیار تعریف می کند. ایده این است که این وظیفه و مسئولیت یک فرد است.

دعانویس صبی شرطی | که از طریق سخت کوشی و صرفه جویی به موفقیت دست یابد. تصادفی نیست که به طور کلی در فرهنگ های تحت تأثیر پروتستان های جهان است.

که ما پر استرس ترین مردم را می یابیم (به استثنای توکیو). اگرچه اکنون از ریشه های مذهبی خود فراتر رفته است.

دعانویس صبی شرطی | مفهوم نجات از طریق کار در جامعه ما نفوذ کرده است و این یک میراث بسیار مخرب است. همه سعی می کنند به همدیگر نشان دهند که چقدر مشغول هستند.

READ  باطل شدن طلسم و دعا

نه اینکه نشان دهند چقدر موثر هستند. استرس به ما کمک می‌کند تا احساس مشغله‌ای داشته باشیم، انگار در حال انجام کارهای زیادی هستیم.

دعانویس صبی شرطی | اما آیا آن را به خوبی انجام می‌دهیم؟ یا آیا ما انرژی زیادی را در یک شغل می ریزیم در حالی که هنوز به اهمیت زیادی دست نیافته ایم و سلامت طولانی مدت کسب و کار و خودمان را نادیده می گیریم؟

انطباق با تغییر دیدگاه ودایی تغییر را به‌عنوان یک فرصت می‌بیند تا تهدید. مدیتیشن انعطاف پذیری شما را تقویت می کند.

دعانویس صبی شرطی | بنابراین انرژی سازگاری زیادی خواهید داشت که می توانید صبح ها با خود به محل کار ببرید. سپس، اگر در ساعت 3 بعد از ظهر کمی غوطه ور می شوید.

به بدن خود گوش دهید و بیست دقیقه را به یک “زنگ” تاکتیکی بعدازظهر اختصاص دهید تا آن سطوح انرژی دوباره بالا برود.

دعانویس صبی شرطی | راه‌های زیادی برای یافتن زمان و مکان برای انجام این کار وجود دارد، زیرا این زمان فقط با یک استراحت سیگار کشیدن یا بیرون رفتن برای یک قهوه یا میان‌وعده طول می‌کشد.

برخی از دانش آموزان من خود را در حمام حبس می کنند، یا یک اتاق جلسه آرام، یا یک لابی پیدا می کنند. دیگران می‌دانند که می‌روند و در ماشینشان می‌نشینند.

دعانویس صبی شرطی | اگر احساس می کنید که با چشمان بسته در آنجا نشسته اید، چند هدفون را در گوش خود بچسبانید و همه فکر می کنند که دارید به موسیقی گوش می دهید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =