دعانویس

دعانویس صبی در خوزستان

دعانویس صبی در خوزستان | آیا در انجام وظایف خود سهل انگاری کرده اید؟ آیا برای خودتان بی اندازه زندگی کرده اید؟ آیا گناه کبیره ای بر شماست که توبه نکرده اید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که آن را به نحو شایسته بهبود نداده اید و شکرگزار آن نبوده اید؟ یا با هیچ مصیبتی بدون تلاش برای عاقبت معین آن آزرده شده اید؟

دعانویس صبی در خوزستان

دعانویس صبی در خوزستان | ممکن است یک گناه جدید و همچنین یک مصیبت جدید فرستاده شود تا گناه قدیمی را به یاد آورد. آیا رحمت و حمایت و رهایی بزرگی نصیب شما شده است.

استاد | یا آیا در نسل خود از فرصت‌های تسبیح خداوند بی‌نیاز بوده‌اید، که در مشیت خیر خود، او با مهربانی در اختیار شما قرار داده است؟

دعانویس صبی در خوزستان | قلب و راه های خود را بررسی کنید. حال و احوال روحت قبل از اینکه گرفتار گناهی شوی که اکنون از آن شکایت می کنی چگونه بود؟

یا از طریق وسوسه‌های فراوان در روزهایی که در آن زندگی می‌کنید، خود را با دنیا و مردان آن مطابقت داده‌اید؟ اگر دیدی که این حالت تو بوده است.

دعانویس صبی در خوزستان | بیدار باش، خدا را صدا کن. تو در یک طوفان خشم در اطرافت به خواب عمیقی فرو رفته ای. هنگامی که شهوت شما قبلاً در برابر معاملات خاص خداوند در برابر آن مقاومت کرده است.

این حالت شرح داده شده است: «به خاطر گناه طمع او خشمگین شدم و او را زدم. من پنهان شدم و عصبانی شدم و او در راه دل خود به عقب رفت.» (اشعیا 57:17).

READ  دعانویس معروف در کرمانشاه

دعانویس صبی در خوزستان | خدا با آنها در مورد شهوت غالبشان برخورد کرده بود، و از راههای مختلف – با مصیبت و مهجوریت; اما آنها در برابر همه ایستادگی کردند.

این حالت غم انگیزی است که چیزی جز لطف حاکمه محض (همانطور که خداوند در آیه بعد بیان می کند) نمی تواند انسان را از آن خلاص کند و هیچ کس نباید به خود قول دهد یا بر خود تحمل کند.

دعانویس صبی در خوزستان | خداوند غالباً، در دوران مشیت خود، ۴۵ با مردی ملاقات می‌کند، و به‌ویژه در مورد بدی قلب او صحبت می‌کند، همان‌طور که با برادران یوسف در فروش او به مصر کرد.

این باعث می شود که انسان در مورد گناه خود تأمل کند و خود را به طور خاص به خاطر آن قضاوت کند. خداوند آن را صدای خطر، مصیبت، مشکل، بیماری می کند که در آن قرار دارد یا در زیر آن قرار دارد.

دعانویس صبی در خوزستان | گاه در خواندن کلمه خداوند انسان را بر چیزی وا می دارد که دلش را می زند و او را از وضعیت فعلی تکان می دهد.

او اغلب در شنیدن کلمه موعظه شده – حکم بزرگ او برای اعتقاد، تغییر دین و تعالی – با مردان ملاقات می کند.

دعانویس صبی در خوزستان | خداوند اغلب انسانها را با شمشیر کلام خود در آن حکم می کند، مستقیماً به شهوت محبوب آنها ضربه می زند، گناهکار را مبهوت می کند.

او را وادار می کند که درگیر مرگ و رها شدن از شر دلش شود. حال، اگر شهوتش چنان بر او چنگ انداخته باشد که او را وادار کند که این بندهای خداوند را بشکند و این طناب ها را از او دور کند.

READ  طلسم زبان بند و مطیع شدن

دعانویس صبی در خوزستان | اگر بر این 45 شرط غلبه کند، دستور 96 تعدیل گناه در مؤمنان را باور کند و دوباره بگیرد. به وضعیت قدیمی خود؛ اگر بتواند زخم‌هایی را که می‌گیرد درمان کند، آن روح در وضعیتی غمگین است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هجده =