دعانویس

دعانویس زرقاط ابلیس

دعانویس زرقاط ابلیس | یک گرم کوکاکولا خرخر می کردم، خودارضایی می کردم و در دفتر خاطراتم می نوشتم. به هر حال، من تا ساعت 8.30 صبح روز بعد بیرون نرفتم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و در ساعت 9.30 با یک مشتری جدید ملاقات داشتم، بنابراین مجبور شدم با دوچرخه به خانه بروم، دوش بگیرم، عوض کنم و سپس به سر کار برسم.

دعانویس زرقاط ابلیس

دعانویس زرقاط ابلیس | جلسه نسبتاً سختی بود. نمی‌توانستم جلوی عرق کردنم را بگیرم و واضح است که واقعاً نخوابیده بودم. با این حال، زمانی که در سلول بودم.

استاد | من یک نوشیدنی می‌نوشیدم، و بعد یک نوشیدنی دیگر، و سپس کمی هیجان‌انگیز بودم و همه موانع از بین می‌رفتند. این چیزی است که من در مورد آن دوست داشتم.

دعانویس زرقاط ابلیس | بنابراین، به نوعی، من مشروب می خوردم، زیرا می دانستم که بعد از چند لیوان برای گرفتن مواد مخدر تماس خواهم گرفت.

مراقبه کرده بودم. وقتی بیرون رفتم، پر از این شفافیت عجیب شدم. آن موقع می دانستم که واقعاً مشکلی با کوکائین ندارم – این الکل بود.

دعانویس زرقاط ابلیس | با خودم گفتم: “خب، اگر می‌خواهی شانس قابل توجهی برای مرتب کردن این موضوع داشته باشی، باید نوشیدنی را متوقف کنی.” از آن زمان دیگر مشروب نخوردم.

این احتمالاً بزرگترین تغییری بود که تا به حال از نظر سبک زندگی خود در بزرگسالی ایجاد کردم، اما من اصلاً با آن مبارزه نکردم. من حتی هرگز وسوسه نشده ام و من اهل اراده نیستم.

دعانویس زرقاط ابلیس | من در مورد چیزهایی که برای من و رفاه خودم خوب است بسیار شکست می خورم – به خصوص وقتی انگیزه باید از یک مکان عمیق از ارزش شخصی ناشی شود.

READ  طلسم ماه

من معمولاً مشکل دارم، اما با این انتخاب، این کار را نکردم – فقط دیگر هرگز ننوشیدم. در نتیجه، دیگر هرگز کوکائین نخریدم یا اکستازی مصرف نکردم.

دعانویس زرقاط ابلیس | آیا این به این دلیل بود که من قبل از دستگیری مراقبه را یاد گرفته بودم؟ چون در سلول مدیتیشن کردم؟

نمی‌توانم بگویم این چیزها چه تأثیری یا چه ارتباطی بر توانایی من برای مقاومت در برابر وسوسه الکل داشتند.

دعانویس زرقاط ابلیس | تنها چیزی که می دانم این است که از آن زمان مشروب نخورده ام. تکرار می‌کنم: من اهل اراده نیستم.

من مردی نیستم که بتوانم با پرس‌آپ‌هایش در صبح یا یوگا و همه چیزهایی که خودمان را نسبت به آنها گناه می‌کنیم ادامه دهم.

دعانویس زرقاط ابلیس | من میجنگم. اما این بزرگ‌ترین تغییری بود که در زندگی بزرگسالی‌ام ایجاد کردم، و مدت کوتاهی پس از دوره‌ای که مدیتیشن می‌کردم رخ داد.

آیا مراقبه مذهبی می کنم؟ پاسخ منفی است. روی من تاثیر گذاشته؟ کاملا. وقتی برای مدتی این کار را انجام نمی‌دهم.

دعانویس زرقاط ابلیس | دوباره به سطح خاصی از استرس عادت می‌کنم و در آن عمل می‌کنم. سپس، وقتی دوباره به آن برمی گردم، قطعاً مزایای آن را احساس می کنم.

من احساس آرام‌تر، آرام‌تر، بسیار آگاه‌تر و در لحظه می‌کنم، و اتکای من به فوریت پاسخ عاطفی من کاهش می‌یابد.

دعانویس زرقاط ابلیس | و همچنین متوجه شده ام که وقتی توقف می کنم، احساس بدتری نسبت به قبل دارم، زیرا به احساس خوب عادت کرده ام.

حس عادی بودن من به سمت بالا تغییر کرده است. اگر مدیتیشن را متوقف کنم، احساس بدتری نسبت به وضعیت پایه‌ای که به تازگی به دست آورده‌ام، دارم، و این باعث می‌شود که به سرعت بالا بروم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =