دعانویس

دعانویس در کرج

دعانویس در کرج | و روح را بیش از یک فاتح می سازد، هر چند وارد وسوسه شده باشد. مسیح در آن وارد شد، اما از آن دست کم نگرفت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما «در وسوسه افتادن» و گرفتار شدن در آن است، همانطور که رسول بیان می‌کند، «به وسوسه افتادن» است (اول تیمم. 6: 9).

دعانویس در کرج

دعانویس در کرج | مانند افتادن مرد در گودال یا مکانی عمیق که در آن [آنجا] جین‌ها یا دام‌هایی هستند که او با آن‌ها درگیر می‌شود.

استاد | مهم، قابل توجه، خارج از حد معمول 2 به ویژه، مشخصه 160 وسوسه: طبیعت و قدرت آن شیطان را زیر پا می گذارد.

دعانویس در کرج | خدا می تواند راهی برای فرار انسان در زمانی که او در آنجا است ایجاد کند. او می تواند دام را بشکند.

مرد در حال حاضر کشته و نابود نشده است، اما درگیر و بازداشت شده است – او نمی داند چگونه آزاد شود یا در آزادی باشد.

دعانویس در کرج | بنابراین دوباره به همان هدف بیان می شود: “هیچ وسوسه ای شما را نگرفته است” (اول قرنتیان 10:13).

یعنی گرفتار وسوسه شدن و درهم تنیدگی با آن، در تارهای آن درگیر شدن، در حال حاضر راهی برای فرار پیدا نمی کنند.

دعانویس در کرج | از آنجا پطرس می گوید: «خداوند می داند که چگونه خداپرست را از وسوسه ها نجات دهد» (دوم پطرس 2:9). آنها با آنها درگیر هستند.

خدا می داند چگونه آنها را از آنها رهایی بخشد. وقتی ما دچار وسوسه ای می شویم که وارد خودمان شود، آنگاه «وارد وسوسه می شویم».

READ  طلسم استاد چاوش

دعانویس در کرج | در حالی که به در می زند، ما در آزادی هستیم. اما وقتی وسوسه ای وارد شد و با دل گفت و گو کرد، با عقل استدلال کرد، محبت ها را مجذوب و مجذوب کرد.

خواه طولانی باشد یا کوتاه، آن را به طور نامحسوس و نامحسوس انجام دهیم، یا روح متوجه آن شود، ما. وارد وسوسه شوید.» شرایط ورود به وسوسه بنابراین، برای ورود ما به وسوسه لازم است.

دعانویس در کرج | شیطان باید در دعاهای خود نسبت به گناه از حد معمول سختگیرتر باشد که در برخی موارد، یا در مواردی، شیطان در درخواست های خود برای گناه جدی تر از معمول باشد.

با دلهره یا تطمیع، با آزار و اذیت یا اغواگری، توسط خود یا دیگران؛ یا اینکه برخی شهوات یا فسادها به تحریک او و مزایای اشیای ظاهری، تحریک کننده، مانند رفاه، یا وحشتناک، مانند مشکلات، بیش از حد معمول در درون ما غوغا می کنند.

دعانویس در کرج | نقش خاصی از نویسنده وجود دارد و اصول وسوسه برای آن لازم است. 3 تله 4 اجازه، اجازه 5 بحث (به ویژه با دشمن) 6 تحریک، مزاحمت، برانگیختن خطر ورود به وسوسه 161 شنونده می تواند.

دفاع خود را استدلال کند اما گناه را اخراج نکند که شنونده آنقدر با آن درگیر شود که در دفاع از خود به بحث و جدل می پردازد.

دعانویس در کرج | اما نمی تواند سم و خمیر مایه تزریق شده را کاملاً بیرون بیاورد یا بیرون بیاورد. اما تعجب می‌کند، اگر هرگز آن‌قدر کوچک نباشد.

درگیر گرفتاری است که اجتناب از آن آسان نیست. همانطور که پولس برای خروج از وسوسه او سه بار «از خداوند التماس کرد» و پیروز نشد [2 قرن. 12:7-9].


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یازده =