دعانویس

دعانویس در چهارمحال و بختیاری

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | چهره خود را پنهان خواهم کرد، و آرامش و قدرت آنها چه خواهد شد؟” پس اگر روزی با خدا از صلح و صفا برخوردار شدی، هرگاه وحشت او تو را بترساند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر قدرتی داشتی که با او راه بروی، یا در دعای خود عزاداری کردی و از ضعفت مضطرب شدی، به این فکر کن. این خطری که بالای سر شماست شاید اندکی است و دیگر چهره خدا را در آرامش نخواهی دید.

دعانویس در چهارمحال و بختیاری

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | شاید تا فردا نتوانید دعا کنید، بخوانید، بشنوید یا هیچ وظیفه ای را با کمترین نشاط، زندگی یا نشاط انجام ندهید. و احتمالاً در طول زندگی‌تان هرگز ساعتی آرام را نبینید.

استاد | تا بتوانید استخوان‌های شکسته‌تان را که پر از درد و وحشت است، در تمام روزهای زندگی خود حمل کنید. آری، شاید خداوند تیرهای خود را به سوی شما پرتاب کند و شما را پر از اندوه و ناراحتی و ترس و سرگشتگی کند.

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | دعا می کنم چه آرامشی برای روحی وجود دارد که خدا خودش را پنهان کند.

یا چه قدرتی دارد در حالی که ضربه می زند؟ “من خواهم رفت و به جای خود بازخواهم گشت تا زمانی که گناه خود را بشناسند و چهره من را بجویند” (هوس. 5:15) – “آنها را ترک خواهم کرد.

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | شما را مایه وحشت و حیرت خود و دیگران کند. هر لحظه جهنم و خشم را به شما نشان می دهد. شما را با دلهره های غم انگیز نفرت خود بترساند و بترساند.

READ  نوشتن دعا برای گشایش کار

به طوری که زخم تو در فصل شب جاری خواهد شد و جان تو از آسایش خودداری خواهد کرد. به طوری که به جای زندگی آرزوی مرگ کنید، بله، روح شما ممکن است خفه کردن را انتخاب کند.

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | این را اندکی در نظر بگیرید – اگرچه خدا نباید شما را کاملاً نابود کند، اما ممکن است شما را به این وضعیت بیندازد، که در آن ترسی سریع و زنده از نابودی خود خواهید داشت.

دلت را به افکار اینجا نمی‌کشد. اجازه دهید بداند [آن] چگونه است که مسئله وضعیت آن است. تا زمانی که روح خود را در درون خود به لرزه در نیاورید، این توجه را ترک نکنید.

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | خطر نابودی ابدی وجود دارد. برای مدیریت صحیح این ملاحظات، توجه داشته باشید که بین تداوم گناه و نابودی ابدی چنان ارتباطی وجود دارد.

که اگر چه خدا تصمیم می گیرد برخی را از تداوم گناه رهایی بخشد تا نابود نشوند، اما هیچ کس را از آن نجات نخواهد داد. که در گناه ادامه دارد.

دعانویس در چهارمحال و بختیاری | به طوری که در حالی که هر کسی تحت قدرت دائمی گناه قرار دارد، تهدیدهای نابودی و جدایی ابدی از خدا باید متوجه او شود (بنابراین عبرانیان 3:12؛ که به عبرانیان 10:38 اضافه کنید).


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =