دعانویس در همدان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس در همدان | از تسکین گناه در مؤمنان تلف کردن: (1) توجه کنید که آیا گناهی که با آن مخالفت می کنید علائم خطرناکی دارد یا خیر. (2) احساس گناه، خطر و شر آن گناه را در ذهن و ضمیر خود روشن و ثابت کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وجدان خود را با احساس گناه پر کنید. (4) اشتیاق دائمی برای رهایی از قدرت آن داشته باشید. (5) توجه کنید که آیا گناه ریشه در ذات شما دارد و مزاج شما را تشدید می کند.

دعانویس در همدان

دعانویس در همدان | در نظر بگیرید که گناه شما چه فرصت‌ها و مزیت‌هایی را برای خود به همراه داشته است و مراقب همه آنها باشید. (7) در برابر اولین اعمال و تصورات گناه خود با قدرت قیام کنید.

استاد | به گونه ای مراقبه کنید که همیشه مملو از حقارت و افکار پستی خود باشید. (9) به آنچه خدا به جان شما می گوید گوش دهید و قبل از اینکه خداوند آن را بیان کند با خود صلح نکنید.

دعانویس در همدان | بلکه به آنچه به روح شما می گوید گوش دهید. من در چند کلمه شما را با دلایلی که رضایت من را برای انتشار گفتار بعدی جلب کرد، آشنا خواهم کرد.

توجه به حال و احوال عموم اساتید 1 – ادله مشهود چارچوب قلب و روح آنها – که از آرامشی که در دنیا دارند و شکافی که دارند، ناتوانی شدید در مقابله با وسوسه ها را نشان می دهد.

دعانویس در همدان | در میان خود، آنها احاطه شده اند – جایگاه اصلی را در میان آنها دارد. من مطمئن هستم که این از اهمیت زیادی برخوردار است.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج

به طوری که اگر از این طریق فقط به دیگران اجازه بدهم تا بر وجدان انسان‌ها فشار بیاورند تا به روش‌های آنها توجه کنند.

دعانویس در همدان | ما به اختصار به بررسی چند موضوع از اندیشه اوون پرداخته‌ایم که ممکن است به آماده‌سازی خوانندگان برای آنچه در نوشته‌های او درباره گناه، هلاکت و وسوسه با آن‌ها مواجه می‌شوند، کمک کند.

چند چیز به سرعت آشکار می شود، مانند تشخیص اینکه زبان، ساختار جمله و گاهی اوقات حساسیت های او مدرن نیست.

دعانویس در همدان | همانطور که می خوانید، از احساس مقدار مشخصی فاصله تاریخی بین خود و اوون تعجب نکنید – انکار چنین تفاوت هایی ساده لوحانه و مشکل ساز خواهد بود.

هدف، ایجاد دیدگاه‌های رمانتیک از گذشته نیست، به این امید که مسیحیان به نوعی محیط «ناب» قرن هفدهم بازگردند.

دعانویس در همدان | اوون کاملاً روشن می کند که قدرت گناه و شیطان در آن زمان به همان اندازه واقعی بود که اکنون.

مؤمنان باید اوون را بخوانند نه برای بازگشت به گذشته، بلکه برای به دست آوردن بینشی در مورد اینکه چگونه می توانند صادقانه تر در حال زندگی کنند و برای آینده آماده شوند.

دعانویس در همدان | گناه را بکش وگرنه تو را خواهد کشت. فرهنگ تغییر کرده است، اما طبیعت گناهکار انسان تغییر نکرده است.

قرن‌هاست که آثار اوون مسیحیان را به چالش می‌کشد تا درباره نحوه مواجهه با واقعیت گناه و وسوسه دوباره فکر کنند.

دعانویس در همدان | اکنون اوون به نسل دیگری از مؤمنان خدمت می کند و ما را فرا می خواند تا از نگرش های خواب آلود و بی تفاوت نسبت به تقدس بیدار شویم و از ما می خواهد که درگیر خوداندیشی صادقانه باشیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

نوشته های مشابه