دعانویس

دعانویس در نوراباد لرستان

دعانویس در نوراباد لرستان | بگذارید کار به طور کامل به او واگذار شود. در غیر این صورت این کار روح نیست، بلکه همه فیض ها و کارهای نیکی که در ما هستند از اوست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او «در ما کار می‌کند تا بخواهیم و به خشنودی خود انجام دهیم» (فیلیسیان 2:13).

دعانویس در نوراباد لرستان

دعانویس در نوراباد لرستان | و با این حال، به همه اینها توصیه شده و باید تشویق شویم. او آنقدر در دل ما کار نمی کند که آن را به عنوان عمل اطاعت ما حفظ نکند. روح‌القدس در ما و بر ما کار می‌کند.

استاد | او «تمام اعمال ما را در ما» انجام می‌دهد (اشعیا 26:12)—«عمل ایمان با قدرت» (دوم تسالونیکیان 1:11؛ کول. 2:12). او ما را وادار به دعا می کند و “روح تضرع” است (رومیان 8:26؛ زکر. 12:10).

دعانویس در نوراباد لرستان | ثانیاً، اگر این تنها کار روح است، چگونه است که ما به آن تشویق می شویم؟ – چون روح خدا فقط می تواند آن را انجام دهد.

همان‌طور که ما شایسته هستیم که در درون و روی ما اعمال شود. یعنی آزادی و اطاعت آزادانه خود را حفظ کنیم. او بر درک، اراده، وجدان و عواطف ما کار می‌کند که مطابق با ذات خودشان است.

دعانویس در نوراباد لرستان | او در ما و با ما کار می کند، نه علیه ما یا بدون ما. به طوری که مساعدت او موجب دلگرمی در تسهیل کار و عدم غفلت از خود کار باشد.

و در واقع، من در اینجا می‌توانم برای تلاش بی‌پایان و احمقانه روح‌های فقیری که به گناه متقاعد شده‌اند و قادر به ایستادگی در برابر قدرت اعتقادات خود نیستند.

READ  شکستن طلسم گرفتاری

دعانویس در نوراباد لرستان | خود را با راه‌ها و وظایف گیج‌کننده بیشماری برمی‌دارند تا گناه را کاهش دهند. ، اما بیگانه بودن با روح خدا بیهوده است.

آنها بدون پیروزی می جنگند، جنگ بدون صلح دارند و تمام روزهای خود در بردگی هستند. قوت خود را صرف چیزی می کنند که نان نیست، و زحمات خود را برای چیزی که سودی ندارد [عیسی. 55:2].

دعانویس در نوراباد لرستان | این غم انگیزترین جنگی است که هر موجود فقیری می تواند در آن شرکت کند. روحی که تحت قدرت محکومیت قانون قرار دارد برای مبارزه با گناه تحت فشار است.

اما قدرتی برای مبارزه ندارد. آنها نمی توانند بجنگند و هرگز نمی توانند پیروز شوند. آنها مانند افرادی هستند که عمداً بر شمشیر دشمنان زده اند تا کشته شوند.

دعانویس در نوراباد لرستان | شریعت آنها را به پیش می راند و گناه آنها را شکست می دهد. گاهی گمان می کنند که گناه را خنثی کرده اند، در حالی که غباری برافراشته اند که نمی بینند.

یعنی عواطف طبیعی ترس، غم و اندوه خود را پریشان می کنند و این باعث می شود که بر این باور باشند که گناه زمانی تسخیر می شود که لمس نشود.

دعانویس در نوراباد لرستان | تا آن زمان که سرد شده اند، باید دوباره به جنگ بروند. و شهوتی که آنها گمان می کردند کشته شده اند ظاهراً زخمی نداشته است.

و اگر برای آنانی که زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند و به پادشاهی نمی‌رسند، این‌قدر غمگین است، حال آنان که این همه را تحقیر می‌کنند، چیست؟

5/5 – (1 امتیاز)

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =