دعانویس

دعانویس در عنبران اردبیل

دعانویس در عنبران اردبیل | آیا کمتر کسی است که به خاطر این همه آسایش، آرامش، شادی و جلال خدا و افتخار انجیل که به او سپرده شده است، کشتی غرق شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | صرفاً به این گمان که روحش هنوز فرار خواهد کرد؟ آدمی فکر می‌کند که این چیزها سزاوار ذکر نیست، و با این حال، روح‌های بیچاره گاهی خود را فریب می‌دهند.

دعانویس در عنبران اردبیل

دعانویس در عنبران اردبیل | ادراک، تصور قسمت 4: موارد خاص و رهنمودهای کلی [فصل 4] با فرض کلی این موارد، من به بررسی سه مورد خاص برخاسته از حقیقت پیشنهادی می‌پردازم: مورد اول به خود آن چیز مربوط می‌شود.

استاد | دوم به زمان یا فصل آن. و آخرین به تبعیت 1 با اشاره به پیشگیری از شر درمان شده از. ممکن است پرسیده شود: (1) چگونه ممکن است یک انسان بداند که در وسوسه قرار می گیرد؟

دعانویس در عنبران اردبیل | زیرا گمان می کند شخص خودش با خیال راحت تا ساحل روی تخته ای شنا خواهد کرد؟

برای جلوگیری از وارد شدن ما به وسوسه چه دستوراتی باید داده شود. (3) چه فصولی وجود دارد که در آن انسان ممکن است و باید بترسد که ساعتی از وسوسه نزدیک است.

دعانویس در عنبران اردبیل | از کجا می‌دانیم که وارد وسوسه شده است، من می‌گویم: وقتی انسان به گناهی کشیده می‌شود، ممکن است مطمئن باشد که وارد وسوسه شده است.

همه گناهان از وسوسه است (یعقوب 1:14). گناه میوه ای است که فقط از آن ریشه می آید. اگر چه یک انسان هرگز به این صورت ناگهانی یا شدید در هیچ گناهی غافلگیر نمی شود.

READ  شکستن طلسم شوهر

دعانویس در عنبران اردبیل | با این حال از یک وسوسه یا وسوسه دیگر است که تا این حد شگفت زده شده است (بنابراین رسول، Gal. 6:1). اگر مردی تعجب کرد.

عیب او را گرفت، با این حال وسوسه شد. زیرا او می‌گوید: «به خودت فکر کن، مبادا تو نیز وسوسه شوی»—یعنی همان‌طور که او در هنگام غافلگیری، گویی از غافل، چنین بود.

دعانویس در عنبران اردبیل | این مردان گاهی اوقات توجهی به آنها نمی کنند و این به ضرر بزرگ آنهاست. وقتی گناهی بر آنها گرفتار می‌شوند، خود را به توبه از آن گناه می‌کشند.

اما وسوسه‌ای را که باعث آن شده است، در نظر نمی‌گیرند، تا خود را در مقابل آن قرار دهند و مراقب باشند که دیگر وارد آن گناه نشوند. از این رو، آنها به سرعت دوباره گرفتار آن می شوند.

دعانویس در عنبران اردبیل | اگرچه بیشترین نفرت را نسبت به خود گناه دارند که می توان بیان کرد. کسی که واقعاً بر هر گناهی پیروز می شود.

باید به وسوسه های خود توجه کند و به آن ریشه ضربه بزند. بدون رهایی از آنجا، او شفا نخواهد یافت.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 2 =