دعانویس

دعانویس در زینبیه اصفهان

دعانویس در زینبیه اصفهان | یکی از سلاح‌های قلب برای دفاع از خود در ساعت وسوسه است. “آیا چنین یکی به عنوان من پرواز؟ من که در کلیسای خدا چنین شهرتی داشته ام.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آیا اکنون با تسلیم شدن به این شهوت، به این وسوسه، آن را از دست خواهم داد؟

دعانویس در زینبیه اصفهان

دعانویس در زینبیه اصفهان | با بستن با این یا آن شر عمومی؟» این ملاحظات چنان بر روحیه برخی تأثیر می‌گذارد که فکر می‌کنند سپر و سپر ۹ در برابر هرگونه تهاجمی است که ممکن است متوجه آنها شود.

استاد | آنها هزاران بار خواهند مرد قبل از اینکه شهرت خود را از دست بدهند. اما افسوس! این فقط یک بند ناف است، 10 یا یک بند ناف جدید، برای بستن یک وسوسه غول پیکر.

دعانویس در زینبیه اصفهان | عشق به ناموس در دنیا. شهرت و احترام در کلیسا، که با حرفه و راه رفتن پیشین به دست می‌آید.

نظر شما در مورد “قسمت سوم ستارگان بهشت” چیست؟ (مکاشفه 12:4). آیا آنها در فلک کلیسا نمی درخشیدند؟

دعانویس در زینبیه اصفهان | آیا آنها بیش از حد از شرف، قد، سودمندی و شهرت خود معقول نبودند؟ اما هنگامی که اژدها با وسوسه های خود می آید، آنها را به زمین می اندازد.

آری، وسوسه‌های بزرگ، مردانی را که دفاع بهتری ندارند، به‌طور نامحسوسی در برابر آن بی‌حیاسی و بدنامی که روش‌هایشان با آن مواجه است، تقویت می‌کند.

دعانویس در زینبیه اصفهان | آیا هنوز نمونه‌هایی از زندگی برخی را نمی‌دانیم که پس از شکوه شغلی طولانی و مفید، به اطاعت از مردان شریر جسارت کرده‌اند، و در مدتی کوتاه، خود را از این طریق سرکوب کرده‌اند.

READ  نوشتن دعا از راه دور

از شهرت خود نزد مقدسین، آیا خود را در برابر آن سخت کرده و به ارتداد ختم شده اند (مانند یوحنا 15:6)؟ این امر یهودا را نگه نداشت. نه هیمنئوس و نه فیلتوس را حفظ کرد.

دعانویس در زینبیه اصفهان | ستارگان بهشت ​​را حفظ نکرد. و نه شما را نگه می دارد. در مقابل، رعایت شرم، سرزنش، ضرر و مانند آن است.

این نیز ممکن است مردان به عنوان دفاعی در برابر وسوسه ها به آن اعتماد کنند و نمی ترسند، بلکه از آنها محافظت و حفظ می شود.

دعانویس در زینبیه اصفهان | آنها برای دنیا آن شرم و سرزنش را بر سر خود نمی آورند که فلان سقط جنین با آن همراه است! حال، علاوه بر این، این ملاحظه فقط به گناهان آشکاری هم تعمیم می‌یابد.

مانند اینکه دنیا به آن توجه می‌کند و از آن بیزاری می‌گیرد، و بنابراین در مواردی که ممکن است تظاهر و رنگ‌ها اختراع و استفاده شود، و یا در وسوسه‌های عمومی هیچ فایده‌ای ندارد.

دعانویس در زینبیه اصفهان | راه رفتن شل و بی احتیاطی، مانند راه رفتن امروز ما، و نه در مواردی که ممکن است به خودی خود قابل بحث باشد، هر چند صریحاً برای وجدان افراد تحت وسوسه گناه است.

و نه در گناهان قلبی – در همه و بیشتر موارد دیگر وسوسه تسکین های بی شماری وجود دارد. در برابر این ملاحظه، آماده است که به دل دل ببخشد.

دعانویس در زینبیه اصفهان | علاوه بر همه اینها، من می گویم، ما به تجربه می بینیم که وقتی قلب شروع به گره خوردن می کند چقدر راحت این بند ناف پاره می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سه =