دعانویس

دعانویس در زاغه همدان

دعانویس در زاغه همدان |  مقدمه این کمک. وفاداری پدر، فیض پسر و قدرت روح، همگی در حفظ ما نقش دارند.» (31) مسیحیان می توانند به رشد خود در تقدیس و امنیت ابدی اطمینان داشته باشند زیرا به خدایی که آن را وعده می دهد اطمینان دارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ارتباط همیشگی عمیق با خدا زمانی رخ می دهد که روح ما را از طریق پسر به سوی پدر می کشاند. 32 پدر اجازه نخواهد داد که هیچ کس از دست او ربوده شود.

دعانویس در زاغه همدان

دعانویس در زاغه همدان | پسر متجسد یک کاهن اعظم واقعاً دلسوز است که عاشق روح ما است، و روح کار کفاره مسیح را در مورد ما اعمال می کند.

استاد | بنابراین، اوون به مؤمنان یادآوری می‌کند که در هنگام مواجهه با وسوسه، این حقایق را در ذهن داشته باشند.

دعانویس در زاغه همدان | آیا این بازگشتی است که من به پدر برای عشق او، به پسر برای خون او، به روح القدس برای فیض او می کنم؟»33 توجه کنید که عشق از قبل وجود دارد.

«شهوت خود را به انجیل» بیاورند، مبادا از فداکاری کافی و فیض ترمیمی موجود در کار خدا غافل شوند. «چه عشق، چه رحمت، چه خون، چه لطفی را حقیر و پایمال کردم!

دعانویس در زاغه همدان | این خداست، نه ما که در نهایت استقامت خواهیم کرد، و به همین دلیل است که او قادر است به ما زندگی ابدی را وعده دهد: «جایی که وعده است.

خون ریخته شده، و فیض گسترده است. مؤمن برای تأمین این واقعیت ها تلاش نمی کند، بلکه به دنبال زندگی در پرتو آنهاست.

READ  شماره دعانویس شرطی

دعانویس در زاغه همدان | مسیحیان در سایه صلیب ایستاده اند و رحمت لطیف خدا را تجربه کرده اند. هدف آنها این نیست که خدا را متقاعد کنند که شایسته محبت او هستند.

بلکه هدفشان این است که در دانش و معاشرت با او رشد کنند. از طریق این ارتباط روزافزون با پدر، پسر و روح است که مؤمن بیشترین توانایی را در برابر گناه و وسوسه دارد.

دعانویس در زاغه همدان | مقاومت واقعی و پایدار در برابر گناه از طریق اراده و خودسازی نیست، بلکه از طریق روحی است که مؤمنان را با معرفت و عشق به خدا توانمند می‌سازد.

اوون در سرتاسر نوشته هایش همیشه به سرعت ادامه کار روح القدس را در زندگی مؤمن برجسته می کند. 36 نه تنها روح خدا کسانی را که در گناه مرده‌اند زندگی می‌کند و به این ترتیب باعث تولدی جدید می‌شود.

دعانویس در زاغه همدان | بلکه او همچنین کار خدا را در تجدید آن شخص در تصویر مسیح ادامه می‌دهد. تفاوت اساسی بین پیشنهاد اوون و برنامه های خودیاری این است.

که او معتقد است که تنها زمانی که روح فیض و محبت پدر را به ما ابلاغ می کند، می توانیم تسکین واقعی را تجربه کنیم. و این توسط روح پسر داده می‌شود.

دعانویس در زاغه همدان | تلاش‌های جدا از روح تقدیس نمی‌آورند، حتی اگر باعث تغییر رفتار شوند. اگرچه روح غالباً از فعالیت‌های سودمندی مانند «روزه و تماشا» استفاده می‌کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 5 =