دعانویس در دورود لرستان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس در دورود لرستان | یا دیگر درگیر با آن. این افکار را با تدبیر در مورد آن پر می کند. اندیشه‌ها تأمین‌کننده‌های بزرگ روح هستند تا برای ارضای محبت‌های آن تدارک ببینند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و اگر گناه در قلب تلف نشده باقی بماند، باید همیشه و همیشه برای جسم برای برآوردن شهوات آن تدارک ببینند.

دعانویس در دورود لرستان

دعانویس در دورود لرستان | آنها باید اشیاء بدن را لعاب دهند، زینت دهند، و لباس بپوشانند، و آنها را به خانه بیاورند تا رضایت دهند. و آنها قادر به انجام این کار هستند.

استاد | اهل مطالعه باشد و دنیاطلب باید اهل کار یا تدبیر باشد و انسان شهوانی 54 خود را برای غرور مهیا می کند در حالی که باید به عبادت خدا مشغول شود.

دعانویس در دورود لرستان | ترس، میل، امید، که انتخاب یک علت ضروری یا یک شرط ضروری است – علتی که بدون آن نیست.

در خدمت تخیل آلوده، فراتر از هر بیانی. می شکند و در واقع مانع از انجام وظیفه می شود. انسان جاه طلب باید.

دعانویس در دورود لرستان | اگر کار کنونی من این بود که گسست‌ها، ویرانی‌ها، ضعف‌ها، ویرانی‌هایی را که یک شهوت بی‌معنا بر روح وارد می‌کند بیان کنم، این گفتار باید بسیار فراتر از قصد من گسترش یابد.

همانطور که گناه ضعیف می شود، روح را تاریک می کند. ابری است، ابری غلیظ که خود را بر چهره جان می گسترد و تمام پرتوهای محبت و لطف خدا را می بندد.

دعانویس در دورود لرستان | این همه حس امتیاز پذیرش ما را از بین می برد. و اگر روح شروع به جمع آوری افکار تسلی کند، گناه به سرعت آنها را پراکنده می کند.

READ  طلسم مرگ

که بعد از آن. حال، در این زمینه، آیا نشاط و قدرت زندگی معنوی ما به تضعیف ما بستگی دارد: این تنها وسیله حذف چیزی است که نه یکی را به ما اجازه می دهد و نه دیگری را. مردانی که در زیر نیروی شهوت مریض و زخمی شده اند، درخواست های زیادی برای کمک می کنند.

دعانویس در دورود لرستان | هنگامی که سرگشتگی افکارشان بر آنها چیره می شود نزد خدا گریه می کنند، حتی نزد خدا گریه می کنند، اما رهایی نمی یابند.

آنها بیهوده از داروهای بسیاری استفاده می کنند – “آنها شفا نخواهند یافت.” بنابراین، «افرایم بیماری خود را دید، و یهودا زخم او را دید» (هوس. 5:13)، و برای درمان های مختلف تلاش کرد: هیچ کاری انجام نمی دهد تا زمانی که آنها «گناه خود را تصدیق کنند» (آیه 15).

دعانویس در دورود لرستان | ممکن است مردان بیماری و زخم های خود را ببینند، اما با این حال، اگر به درستی اعمال نکنند، درمان آنها مؤثر نخواهد بود.

دلتنگی تمام لطف های خدا را از بین می برد و برای رشد آنها در قلب ما جا باز می کند. حیات و نشاط زندگی معنوی ما در نشاط و شکوفایی گیاهان فیض در قلب ما است.

دعانویس در دورود لرستان | اکنون، همانطور که در باغی می بینید، بگذارید یک گیاه گرانبها کاشته شود، و بگذارید زمین کاشته شود، و علف های هرز در اطراف آن رشد کنند.

5/5 - (1 امتیاز)


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهارده =

نوشته های مشابه