دعانویس

دعانویس در بوشهر

دعانویس در بوشهر | آرامشی که بدین ترتیب بدست می آورید و به دست می آورید، باقی نخواهد ماند. در حالی که ذهن تحت تأثیر اعتقادات خود قرار دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ مانعی برای رفع ناراحتی ها وجود ندارد. اندکی بمان تا همه این استدلال ها قبل از مواجهه با اولین وسوسه سرد و ناپدید شوند.

دعانویس در بوشهر

دعانویس در بوشهر | اما- این دوره معمولاً بدون انتظار گذرانده می شود. که این فیض و آن عمل خاص ایمانی است که خدا می خواهد که در چنین شرایطی اعمال شود.

استاد | می‌دانم که خداوند گاهی فوراً در یک لحظه وارد روح می‌شود و آن را زخمی می‌کند و آن را شفا می‌دهد – همانطور که متقاعد شده‌ام در 74 پناهگاه بود.

دعانویس در بوشهر | شما به سرعت متوجه خواهید شد که زخم شما شفا نگرفت؛ یعنی به سرعت متوجه خواهید شد که آیا این اتفاق با شماست یا خیر.

محافظت‌ها 124 از نابودی گناه در مؤمنان، در مورد داوود، زمانی که او دامان لباس شائول را برید [1 Sam. 24:4]; اما معمولاً در چنین حالتی، خداوند به انتظار و تلاش دعوت می‌کند و چون چشم بنده به ارباب خود توجه می‌کند. 123:2; 130:6].

دعانویس در بوشهر | اشعیا نبی می‌گوید: «برای خداوندی که روی خود را از خاندان یعقوب پنهان می‌دارد، منتظر خواهم بود» (اشعیا 8: 17). خداوند به فرزندانش اجازه می دهد تا زمانی که از خانه او فرار کردند.

در خانه او بخوابند و فوراً به سوی او هجوم نبرند. مگر اینکه دست آنها را بگیرد و بکند، در حالی که آنقدر خجالت می کشند که جرأت نمی کنند نزد او بیایند.

READ  دعا نویسی برای جذب عشق

دعانویس در بوشهر | اکنون، خوددرمان‌کنندگان یا مردانی که با خود صلح می‌گویند، معمولاً عجله می‌کنند. آنها درنگ نخواهند کرد; آنها به آنچه خدا می گوید گوش نمی دهند.

اما برای شفا خواهند رفت [اشع. 28:16]. چنین مسیری، اگرچه ممکن است وجدان و ذهن را آرام کند، بخش پایانی عقلانی روح، اما قلب را با آرامش و رضایت بخشنده شیرین نمی کند.

دعانویس در بوشهر | پاسخی که دریافت می کند بسیار شبیه همان است که الیشع به نعمان داد. : «به سلامتی برو» [دوم پادشاهان 5:19]؛ ذهن او را آرام کرد.

اما من بسیار سؤال می‌کنم که آیا این کار قلبش را شیرین می‌کند یا به او لذتی از ایمان می‌دهد، غیر از شادی طبیعی که پس از بهبودی در او ایجاد می‌شد. “آیا سخنان من خوب نیست؟” خداوند می گوید (میک. 2: 7). هنگامی که خدا صحبت می کند.

دعانویس در بوشهر | نه تنها حقیقت در سخنان او وجود دارد که ممکن است به اعتقاد ما پاسخ دهد، بلکه آنها نیز نیکی می کنند. آنچه را که شیرین و نیکو و پسندیده است به اراده و محبت می آورند.

توسط آنها “روح به آرامش خود باز می گردد” (مزمور 116:7). بدتر از همه این است که زندگی را اصلاح نمی کند، بدی را شفا نمی دهد، بیماری را درمان نمی کند.

دعانویس در بوشهر | وقتی خدا از صلح سخن می گوید، روح را هدایت می کند و حفظ می کند که «دیگر به حماقت روی نیاورد» [مزمور. 85:8]. وقتی خودمان آن را به زبان می‌آوریم.

دل از شر پاک نمی‌شود. نه، این آماده‌ترین راه در جهان است که یک روح را وارد معامله عقب‌نشینی کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =