دعانویس

دعانویس در البرز

دعانویس در البرز | امتیاز عجیبی در برابر نفس دارد. همانطور که در مورد پطرس – او به دنبال جلب او بود [لوقا 22:31-32] و پیروز شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که شهوات و مفاسد انسان با اشیاء و مناسبت های تحریک آمیز خاص مواجه شود، در شرایط زندگی که انسان در آن قرار دارد.

دعانویس در البرز

دعانویس در البرز | با شرایط آن؛ همانطور که با داوود بود: از هر دو که بعد. در این حالت، انسان وارد وسوسه می شود. و این «ساعت وسوسه» نامیده می‌شود (مکاشفه 3:10) – فصلی که در آن به سر می‌رسد.

استاد | زیرا هنگامی که ساعت وسوسه بر ما می رسد، وارد آن شده ایم. هر وسوسه بزرگ و فوری ساعت خود را دارد، فصلی که در آن به سر می‌رسد و در آن شدیدترین، فعال‌ترین، مؤثرترین و رایج‌ترین است.

دعانویس در البرز | درهم تنیدگی ادامه دارد. و این معمولاً در یکی از این دو فصل رخ می‌دهد: وقتی شیطان، به اذن خدا، برای اهدافی که خودش بهتر می‌داند.

ممکن است طلوع طولانی باشد، ممکن است اصرار طولانی باشد، کم و بیش. ولى فصلى دارد كه در آن، از جمع حوادثى كه ذكر شد.

دعانویس در البرز | ظاهر و باطن، ساعت خطرى دارد; و سپس، در بیشتر موارد، مردان وارد آن می شوند. از این رو، همان وسوسه، که در یک زمان قدرت کمی بر یک انسان دارد یا هیچ قدرتی ندارد.

او می تواند آن را تحقیر کند، حرکات آن را تحقیر کند، به راحتی در برابر آن مقاومت کند – در یک زمان، او را کاملاً در برابر خود می برد.

READ  جادو و دعانویس

دعانویس در البرز | از اوضاع و احوال و حوادث دیگر، قوت و کارآیی تازه ای یافته است، یا مرد مشوش و ضعیف شده است. ساعت فرا رسیده است.

او وارد آن می شود و غالب می شود. داوود احتمالاً قبلاً، در دوران جوانی‌اش، وسوسه‌هایی برای زنا یا قتل داشته است.

دعانویس در البرز | همانطور که در مورد نابال [اول سام. 25:13]; اما ساعت وسوسه فرا نرسیده بود، 10 مزایای آن را نداشت، و بنابراین او تا بعد از آن فرار کرد.

بگذارید افرادی که در معرض وسوسه قرار می گیرند به دنبال آن بگردند، زیرا چه کسی نیست؟ آنها دریایی 7 جدا به عنوان کاه از گندم خواهند داشت. 8 نتیجه نهایی 9 ضعیف، محروم از قدرت 10 هنوز نیامده بود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =