دعانویس در استان یزد


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس در استان یزد | اغلب در کلیسا «جنسیتی» می‌شوند. علاوه بر شواهد تجربی که به راحتی با چنین کلیشه های عجولانه ترسیم شده در تضاد است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | باید چنین طرحواره هایی را رد کرد زیرا همه مسیحیان فراخوانده شده اند که با ذهن، اراده و محبت خود خدا را دوست داشته باشند.

دعانویس در استان یزد

دعانویس در استان یزد | محبت های سالم برای زندگی ایمانی بسیار مهم است و بی حس کردن آنها نمی تواند راه حل باشد. به نظر اوون، از آنجا که محبت ها برای اطاعت وفادارانه بسیار مهم هستند.

استاد | کتاب مقدس اغلب زبان قلب و عاطفه را عوض می کند، زیرا در اینجا «چیزی اصلی است که خدا در راه رفتن ما در برابر او به آن نیاز دارد. . . . همه چیزهای دیگر را نجات دهید و دل را از دست بدهید.

دعانویس در استان یزد | محبت ها هدیه ای از طرف خداوند به همه بشریت است. برای مثال، زمانی که مردم «عقلانیت» را با مردان و «احساسات» را با زنان می‌کنند.

و همه چیز از دست رفته است – تا ابد از دست رفته است.» (17) هدف زندگی مسیحی مطابقت بیرونی یا عمل بی فکر نیست.

دعانویس در استان یزد | بلکه عشقی پرشور به خدا است که از ذهن آگاه شده و با اراده در آغوش گرفته می شود. . بنابراین مسیر پیش رو کاهش محبت‌ها نیست.

بلکه بزرگ کردن آن‌ها و پرکردن آن‌ها از «چیزهای بهشتی» است. در اینجا فرد سعی نمی‌کند از واقعیت‌های دردناک این زندگی فرار کند.

دعانویس در استان یزد | بلکه تلاش می‌کند تا دیدگاه خود از زندگی را حول یک بوم نقاشی بزرگ‌تر که تمام واقعیت را در بر می‌گیرد، دوباره چارچوب‌بندی کند.

READ  دعانویس خوب در گیلان

برای پاسخ به ماهیت تحریف کننده گناه، باید محبت خود را بر زیبایی و جلال خدا، دوست داشتنی مسیح، و شگفتی انجیل قرار دهید: «آیا محبت های ما از این چیزها پر، گرفته شده و تسخیر شده بود؟ . . گناه، با لذت های رنگ آمیزی شده اش، با سموم قندی اش، با طعمه های مسموم شده اش، چه دسترسی به جان ما می تواند داشته باشد؟»

دعانویس در استان یزد | مقاومت در برابر گناه، به گفته این خدای پیوریتن، نه با از بین بردن محبت های شما، بلکه با بیدار کردن آنها به سوی خود خدا حاصل می شود.

به دنبال خالی کردن فنجان خود به عنوان راهی برای اجتناب از گناه نباشید، بلکه بیشتر به دنبال پر کردن آن با روح زندگی باشید تا دیگر جایی برای گناه باقی نماند.

دعانویس در استان یزد | در نظر گرفتن شخصیت ها بخشی از رفتار با افراد به عنوان موجوداتی کل نگر، شناخت شباهت ها و تفاوت های آنهاست.

با در نظر گرفتن این موضوع، عجیب به نظر می رسد که «روانشناسی» اغلب یک اصطلاح منفی در میان مسیحیان است.

دعانویس در استان یزد | با این حال، بسیاری از مسیحیان با دیدگاه بسیار ساده‌گرایانه خود نسبت به انسان‌ها، از سوی دیگر، مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =

نوشته های مشابه