دعانویس

دعانویس خوب

دعانویس خوب | دلیلی که من چهار ماه را مشخص کردم این است که این مدت زمانی است که برای برخی افراد طول می کشد تا نتایج قابل توجهی ببینند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اکثریت نتایج را خیلی سریعتر از این می‌بینند و از نظر علمی نشان داده شده است که تغییرات مغزی در عرض هشت هفته رخ می‌دهد.

دعانویس خوب

دعانویس خوب | چگونه مدیتیشن به شرکت ها کمک می کند تا بهره وری را افزایش دهند دلیل اینکه شرکت گری مدیتیشن را پیشنهاد می کرد این بود که آنها نیاز به مدیریت استرس و رفاه کارکنان را درک می کردند.

استاد | بنابراین هدف چهار ماهه به شما فرصت می‌دهد تا در این تغییرات بخوابید و از نتایج تمرین مدیتیشن خود لذت ببرید.

دعانویس خوب | فکر می‌کنم خیلی خنده‌دار است که گری به مارتی مک‌فلای فکر می‌کند وقتی که به چالش چهار ماهه من رسید.

حتی در جالب‌ترین شرکت‌ها، با محیط‌های کاری خوب، مردم همچنان تحت استرس یا غرق هستند. مدیتیشن کمک می کند زیرا کارایی بالا می رود و هماهنگی بیشتری در بین تیم ها وجود دارد.

دعانویس خوب | افرادی که عبوس هستند (و گری با خوشحالی اعتراف می کند که یکی از آنها بوده است!) نزدیک شدن و کار کردن با آنها آسان تر می شود.

روحیه بهتر و هیاهوی بیشتری در اطراف دفتر وجود دارد. همه اینها باعث افزایش مشارکت کارکنان در محل کار و در نتیجه افزایش بهره وری می شود.

دعانویس خوب | اگر سازمانی هستید که در حال تغییر است، واداشتن کارکنانتان به مدیتیشن بسیار مفید است. اگر مردم در حالت استرس قفل شده باشند.

نمی توانند ترس نداشته باشند، و وقتی مردم می ترسند، تغییر را دوست ندارند. اگر مردم مراقبه کنند، در مورد تغییر به عنوان منبع امکان، خلاقیت و حتی هیجان مشتاق خواهند بود.

READ  طلسم زبان بند قوی

دعانویس خوب | شما حتی نیازی به همه افراد در یک شرکت ندارید تا مدیتیشن را شروع کنند – این بسیار رویایی خواهد بود، اما احتمالاً واقع بینانه نیست!

چون وقتی چند نفر شروع می کنند، دیگران تمایل دارند دنبال کنند، زیرا می شنوند که چقدر خوب است. گری بدبین افراد زیادی را برانگیخت تا بیایند و دریابند که چگونه می توانند از مدیتیشن بهترین استفاده را ببرند تا بتوانند زندگی کاملتر و غنی تری داشته باشند.

دعانویس خوب | خلاقیت خود را تقویت کنید بنابراین به بهره وری توجه کنید. در مورد با ارزش ترین – اغلب گریزان ترین – منابع چیست: خلاقیت؟

خلاقیت چیزی است که بسیار مورد تحسین قرار می گیرد. ما به ایده های درخشان و الهام گرفته دیگران نگاه می کنیم و ای کاش اصالت و جسارت آنها را داشتیم.

دعانویس خوب | فضایی از زرق و برق و عاشقانه در تخیل عامه مردم وجود دارد که کسانی را که خود را وقف زندگی خلاقانه می کنند احاطه می کند.

به تصویر فریبنده هنرمند بی پولی که در اتاق زیر شیروانی پاریس زحمت می کشد، یا نویسنده منزوی که به ماشین تحریر آنها ضربه می زند فکر کنید.

دعانویس خوب | با این حال، خلاقیت فقط نباید در مورد هنر باشد. در نهایت، خلاقیت در مورد تبدیل ایده ها و تخیل به واقعیت است.

دو بخش در آن وجود دارد: اول، دیدن چیزها به روش های جدید و جالب و ارائه ایده های نوآورانه. و دوم، آوردن آن ایده ها به جهان. هر دوی این موارد می توانند سخت باشند.

دعانویس خوب | فردی هنگام مدیتیشن در مورد داشتن ایده های زیادی صحبت می کند. من متعجب نشدم. همانطور که همه هنرمندان بزرگ می دانند.

READ  دعانویس ماهر

خلاقیت معنادار و طنین انداز از عقل نشات نمی گیرد. این چیزی است که از طریق آنها، از سطح بسیار ظریف وجود می آید.

دعانویس خوب | مدیتیشن به شما کمک می‌کند آن مکان جریان را پیدا کنید، جایی که مغز شما به چیزی عمیق‌تر متصل است.

و رفتن به آنجا و دسترسی به آن، و سپس بیان آنچه در زندگی روزمره رخ می‌دهد بسیار جذاب است. با این حال، زمانی که زندگی شروع به تسلط می‌کند.

دعانویس خوب | زمانی که ضرب‌الاجل‌ها فرا می‌رسد و شما باید تولید کنید، باید ایجاد کنید – پاسخ استرس می‌تواند.

باعث خاموش شدن قشر جلوی مغز ما شود و ما شروع به از دست دادن دسترسی خود به آن کنیم. جریان خلاق بسیار مورد نیاز خلاقیت ناخودآگاه اغلب از هنرمندان در مورد الهام بخش کارشان سوال می شود.

دعانویس خوب | و معمولاً با چیزی به ظاهر مبهم در امتداد خطوط “این فقط به من آمد” یا “من آن را در خواب دیدم” پاسخ می دهند.

این ممکن است کمی بیش از حد خوب به نظر برسد که درست باشد، اما حقیقت واقعی پشت این اظهارات وجود دارد.

دعانویس خوب | نوئل گالاگر از Oasis نوشته‌اش را با عنوان «با عصبانیت به پشت سر نگاه نکن» این‌گونه توضیح می‌دهد: «من هرگز آنجا نمی‌نشینم و فکر نمی‌کنم که من آن را نوشته‌ام، می‌دانی.

فکر کنم از جای دیگه اومده فکر می‌کنم این آهنگی بود که در جایی وجود داشت، و اگر آن را نمی‌نوشتم، می‌دانی، بونو آن را می‌نوشت.

دعانویس خوب | میدونی، مثل اون آهنگای عالیه. . . می دانید، آنها آنجا هستند. اگر آنها از آسمان افتادند و روی دامان شما فرود آمدند، پس شما خوش شانس هستید.» به همین ترتیب، پل مک کارتنی ملودی «دیروز» را در خواب دید.

READ  دعانویس آذربایجان غربی

از خواب بیدار شد و تازه شروع کرد به نواختن آن روی پیانوی کنار تختش. از آن زمان این آهنگ تبدیل به پخش شده ترین (و پوشش) آهنگ تمام دوران شده است!

دعانویس خوب | این نوع خلاقیت ناخودآگاه فقط برای هنرمندان اتفاق نمی افتد. راجر پنروز که بسیاری از ویژگی های سیاهچاله ها را کشف کرد.

کلید درک خود از این پدیده های علمی پیچیده را در یک پیاده روی آرام یافت. افسانه ها حاکی از آن است که ارشمیدس لحظه یورکا خود را در حین ورود به حمام تجربه کرد.

دعانویس خوب | مخرج مشترک همه این نمونه‌های لحظه‌های «آها» در طول تاریخ، حالت آرام و غیر متمرکزی است که قبل از آن‌ها وجود داشت.

که به مغز ناخودآگاه اجازه می‌دهد تا ایده‌ها را به چیزی منسجم فرموله کند. در حالی که نمی‌توانیم ادعا کنیم که آن آهنگ‌ها یا آن لحظات الهام‌بخش، به دلیل تمرین مراقبه اتفاق افتاده‌اند.

دعانویس خوب | می‌دانیم که اگر این شکل از مراقبه را تمرین کنید، افزایش زیادی در خلاقیت و الهام خواهید داشت.

هنگامی که سیستم عصبی شما کمتر تحریک می شود و ناحیه قشر پیشانی مغز شما به تمام استوانه ها شلیک می کند، آسمان حد و مرز است.

دعانویس خوب | برای کمک به اینکه مغز شما به حالت خلاقانه‌تری برسد، یک آهنگ صوتی ارائه کرده‌ایم که در موجود است.

با هدفون دراز بکشید و به صداهای آلفا القا کننده امواج مغزی که برای شما ساخته ایم گوش دهید. این یک راه عالی برای به جریان انداختن آب میوه های خلاق شما است!


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یک =