دعانویس

دعانویس خوب در گیلان

دعانویس خوب در گیلان | به طوری که یک مرد ممکن است 1 نزاع داشته باشد، نگرانی 70 از تسکین گناه در مؤمنان، تقریباً دائماً پیروز شود. در این زندگی قابل انتظار نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما کشتن و نابودی مطلق آن، که نباید باشد. این پولس به ما اطمینان می‌دهد: «نه آن‌طور که گویی قبلاً به آن رسیده‌ام، یا از قبل کامل بوده‌ام» (فیلسیان 3:12).

دعانویس خوب در گیلان

دعانویس خوب در گیلان | او یک قدیس برگزیده بود، الگویی برای ایمانداران، که در ایمان و عشق، و همه ثمرات روح، همنوع خود را در دنیا نداشتند.

استاد | و از این رو در مقایسه با دیگران کمال را به خود نسبت می دهند (آیه 15). ) با این حال او «به دست نیاورده بود»، او «کامل» نبود.

دعانویس خوب در گیلان | نبودن آن چیزی است که هدف آن است. اکنون، گرچه بدون شک، ممکن است به واسطه روح و فیض مسیح، موفقیت و برتری شگفت انگیزی در برابر هر گناهی حاصل شود.

بلکه «به دنبالش می‌آمد» (آیه 12): هنوز بدن پستی که او داشت، و ما داریم، که باید سرانجام با قدرت عظیم مسیح تغییر کند. (آیه 21).

دعانویس خوب در گیلان | این را خواهیم داشت. اما خدا برای ما بهتر می بیند که در هیچ چیز در خود کامل نباشیم، که در همه چیز باید «در مسیح کامل» باشیم.

که برای ما بهترین است (کولسیان 2:10). فخر کردن تقبیح گناه نیست فکر می کنم نیازی نیست بگویم که تقبیح گناه نیست.

دعانویس خوب در گیلان | وقتی مردی از لحاظ ظاهری انجام هر گناهی را رها می کند، ممکن است مردها به او به عنوان یک مرد تغییر یافته نگاه کنند.

READ  دعا نویسی درست یا غلط

خدا می داند که به گناه سابق خود نفاق نفرین شده را اضافه کرده است و اکنون در مسیری امن تر از قبل به سوی جهنم است.

دعانویس خوب در گیلان | او دلی دیگر از آنچه که داشت دارد، که حیله گرتر است. قلب جدیدی نیست، که مقدس تر است. تلف کردن، بهبود طبیعت آرام و آرام نیست.

تلف کردن گناه در بهبود طبیعت آرام و آرام نیست. برخی از مردان در ساختار طبیعی خود از این مزیت برخوردارند که مانند بسیاری دیگر در معرض چنین خشونت امیال سرکش و عواطف متلاطم قرار نمی گیرند.

دعانویس خوب در گیلان | اکنون بگذارید این مردان با نظم و انضباط، ملاحظه و احتیاط، هیکل و خلق و خوی طبیعی خود را بپرورانند و بهبود بخشند، و ممکن است برای خود و دیگران مردانی بسیار بدبخت به نظر برسند.

در حالی که شاید دلهایشان غرق تمام زشتی ها باشد. بعضی از انسانها هرگز در تمام زندگی خود آنقدر ناراحت نمی شوند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =