دعانویس خوب در کردستان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس خوب در کردستان | پس من می گویم که مرگ و میر، کار کنونی مردان بازتولید نشده نیست. خداوند آنها را هنوز به آن دعوت نمی کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تبدیل کار آنهاست – تبدیل کل روح – نه تلف کردن این یا آن شهوت خاص. شما به مردی می خندید که باید ببینید که یک پارچه عالی درست می کند.

دعانویس خوب در کردستان

دعانویس خوب در کردستان | و هرگز به یک زیرسازی اهمیت نمی دهید. مخصوصاً اگر او را تا این حد احمق ببینی، هزاران تجربه داشته باشد که چیزی که یک روز ساخته است سقوط کند.

استاد | باز هم به همان مسیر ادامه خواهد داد. در مورد افراد متقاعد نیز چنین است. اگرچه آنها به وضوح می بینند که با چه زمینه ای در برابر گناه روزی روزی دیگری را از دست می دهند.

دعانویس خوب در کردستان | و دلیل آن چیست؟ آنها «برنج و آهن» بودند 19 دستگاه آهنگر برای دمیدن هوا در آتش. مردان ممکن است به اندازه کافی برنج و آهن را تصفیه کنند تا نقره خوبی شوند.

اما همچنان در همان راه پیش می روند بدون این که بپرسند نقص ویرانگر پیشرفت آنها کجاست. هنگامی که یهودیان، به دلیل اعتقاد به گناه، قلبشان بریده شد و فریاد زدند: “چه کنیم؟” (اعمال رسولان 2:37)، پطرس به آنها دستور می دهد که چه کار کنند؟

دعانویس خوب در کردستان | آیا به آنها دستور می دهد که بروند و غرور و خشم و کینه توزی و ظلم و امثال آنها را از بین ببرند؟ خیر؛ او می دانست که این کار فعلی آنها نیست.

READ  شکستن طلسم بچه دار نشدن

اما آنها را به تبدیل و ایمان به مسیح به طور کلی فرا می خواند (آیه 38). بگذارید روح ابتدا کاملاً تبدیل شود و سپس «به کسی که سوراخ کرده بودند نگاه کند» [زک. 12:10; یوحنا 19:37]، تحقیر و هلاکت در پی خواهد داشت.

دعانویس خوب در کردستان | بنابراین، هنگامی که یحیی برای موعظه توبه و تبدیل آمد، گفت: “اکنون تبر به ریشه درخت گذاشته شده است” (متی 3:10). فریسیان در روزه‌ها، غسل‌ها و امثال این‌ها بارهای سنگین، وظایف طاقت‌فرسا و وسایل سختی برای تضعیف را تحمیل می‌کردند.

یوحنا می گوید: «آموزه تبدیل برای شماست. تبر در دست من تا ریشه است.» و نجات دهنده ما به ما می گوید که در این مورد چه باید کرد.

دعانویس خوب در کردستان | او می گوید: “آیا مردم انگور خار جمع می کنند؟” (متی 7:16). اما فرض کنید یک خار به خوبی هرس و بریده شده باشد و دردهایی نیز با او همراه باشد؟ “بله، اما او هرگز انجیر نخواهد آورد” (آیه 17-18 [همچنین یعقوب 3: 12] را ببینید). نمی تواند باشد.

اما هر درختی بر حسب نوع خود میوه می دهد. او به ما می‌گوید: «درخت را نیکو کنید تا میوه‌اش نیکو شود» (متی 12:33). باید با ریشه برخورد کرد، ماهیت درخت تغییر کرد.

دعانویس خوب در کردستان | وگرنه میوه خوبی به بار نخواهد آورد. هدف من این است: مگر اینکه یک انسان احیا شود، مگر اینکه مؤمن باشد، تمام تلاش‌هایی که می‌تواند برای تضعیف انجام دهد.

خواه این‌قدر نابخردانه و امیدوارکننده باشد – همه ابزارهایی که می‌تواند استفاده کند، بگذار هرگز آن‌قدر از آنها پیروی کند. سخت کوشی، جدیت، هوشیاری، و قصد ذهن و روح – بیهوده است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =

نوشته های مشابه