دعانویس خوب در همدان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس خوب در همدان | چند چیز به سرعت آشکار می شود، مانند تشخیص اینکه زبان، ساختار جمله و گاهی اوقات حساسیت های او مدرن نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که می خوانید، از احساس مقدار مشخصی فاصله تاریخی بین خود و اوون تعجب نکنید – انکار چنین تفاوت هایی ساده لوحانه و مشکل ساز خواهد بود.

دعانویس خوب در همدان

دعانویس خوب در همدان | هدف، ایجاد دیدگاه‌های رمانتیک از گذشته نیست، به این امید که مسیحیان به نوعی محیط «ناب» قرن هفدهم بازگردند.

استاد | اوون کاملاً روشن می کند که قدرت گناه و شیطان در آن زمان به همان اندازه واقعی بود که اکنون. مؤمنان باید اوون را بخوانند نه برای بازگشت به گذشته، بلکه برای به دست آوردن بینشی در مورد اینکه چگونه می توانند صادقانه تر در حال زندگی کنند و برای آینده آماده شوند.

دعانویس خوب در همدان | ما به اختصار به بررسی چند موضوع از اندیشه اوون پرداخته‌ایم که ممکن است به آماده‌سازی خوانندگان برای آنچه در نوشته‌های او درباره گناه، هلاکت و وسوسه با آن‌ها مواجه می‌شوند، کمک کند.

گناه را بکش وگرنه تو را خواهد کشت. فرهنگ تغییر کرده است، اما طبیعت گناهکار انسان تغییر نکرده است. قرن‌هاست که آثار اوون مسیحیان را به چالش می‌کشد.

دعانویس خوب در همدان | درباره نحوه مواجهه با واقعیت گناه و وسوسه دوباره فکر کنند. اکنون اوون به نسل دیگری از مؤمنان خدمت می کند.

ما را فرا می خواند تا از نگرش های خواب آلود و بی تفاوت نسبت به تقدس بیدار شویم و از ما می خواهد که درگیر خوداندیشی صادقانه باشیم.

READ  دعانویس در کرمانشاه

دعانویس خوب در همدان | اما او به همین جا بسنده نمی کند، زیرا او قصد دارد حس تازه ای از رحمت لطیف خدا را در ما برانگیزد که از ارتباط با مردم خود لذت می برد.

افکار اوون پیش روی شماست. شما در آستانه مطب دکتر جان اوون ایستاده اید. آیا وارد می شوید و تشخیص را دریافت می کنید و می مانید تا درمان خود را بشنوید؟

دعانویس خوب در همدان | قسمت اول با توضیح ضرورت مرگ از طریق توضیح رومیان 8:13 آغاز می شود. – «اگر از طریق روح اعمال بدن را هلاک کنید، زنده خواهید ماند» – متنی اساسی در الهیات اوون در مورد هلاکت.

سپس اوون سه اصل اساسی را برای تلف کردن گناه بیان می کند: اول، مؤمنانی که از قدرت محکوم کردن گناه آزادند، باید کار روزانه خود را برای از بین بردن قدرت ساکن در گناه انجام دهند.

دعانویس خوب در همدان | دوم، فقط روح القدس برای این کار کافی است. و ثالثاً، حیات، نشاط و آسایش زندگی معنوی مؤمن بستگی زیادی به این کار مرگ‌آور گناه دارد.

در قسمت دوم، اوون به دنبال تعریف نابودی گناه و تعیین جهات برای این وظیفه است. او با توضیح اینکه چه چیزی مرگ آور نیست، شروع می کند.

دعانویس خوب در همدان | هلاک کردن نه نابودی مطلق گناه است و نه کتمان گناه. مرگ فقط به این دلیل اتفاق نیفتاده است که خلق و خوی فرد بهبود یافته است.

یا به این دلیل که گناه منحرف شده است، یا به این دلیل که مؤمن گهگاه فتح را تجربه می کند. پس مرگ چیست؟

READ  طلسم سریع

دعانویس خوب در همدان | اوون استدلال می کند که مرگ یک تضعیف معمولی و موفقیت آمیز گناه است که مستلزم جنگ و مجادله مداوم علیه بدن است.

پس از تعریف هلاکت، اوون به مشاوره شبانی در مورد چگونگی از بین بردن گناه روی می آورد. اما ابتدا چند شرط لازم برای هلاکت را بیان می کند.

دعانویس خوب در همدان | یعنی اینکه باید مؤمن بود و قبل از اینکه یک گناه از بین برود، باید به دنبال هلاکت جهانی بود. سپس اوون نه جهت خاص را برای روح با توجه به 1 ارائه می دهد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =

نوشته های مشابه