دعانویس

دعانویس خوب در هرمزگان

دعانویس خوب در هرمزگان | افکار اوون پیش روی شماست. شما در آستانه مطب دکتر جان اوون ایستاده اید. آیا وارد می شوید و تشخیص را دریافت می کنید و می مانید تا درمان خود را بشنوید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بررسی اجمالی کتاب جان اوون درباره نابودی گناه در ایمانداران به ​​سه بخش تقسیم می شود.1 قسمت اول با توضیح ضرورت مرگ از طریق توضیح رومیان 8:13 آغاز می شود.

دعانویس خوب در هرمزگان

دعانویس خوب در هرمزگان | «اگر از طریق روح اعمال بدن را هلاک کنید، زنده خواهید ماند» – متنی اساسی در الهیات اوون در مورد هلاکت. سپس اوون سه اصل اساسی را برای تلف کردن گناه بیان می کند.

استاد | اول، مؤمنانی که از قدرت محکوم کردن گناه آزادند، باید کار روزانه خود را برای از بین بردن قدرت ساکن در گناه انجام دهند. دوم، فقط روح القدس برای این کار کافی است.

دعانویس خوب در هرمزگان | اما او به همین جا بسنده نمی کند، زیرا او قصد دارد حس تازه ای از رحمت لطیف خدا را در ما برانگیزد که از ارتباط با مردم خود لذت می برد.

و ثالثاً، حیات، نشاط و آسایش زندگی معنوی مؤمن بستگی زیادی به این کار مرگ‌آور گناه دارد. در قسمت دوم، اوون به دنبال تعریف نابودی گناه و تعیین جهات برای این وظیفه است.

دعانویس خوب در هرمزگان | او با توضیح اینکه چه چیزی مرگ آور نیست، شروع می کند. هلاک کردن نه نابودی مطلق گناه است و نه کتمان گناه.

مرگ فقط به این دلیل اتفاق نیفتاده است که خلق و خوی فرد بهبود یافته است، یا به این دلیل که گناه منحرف شده است.

READ  نوشتن دعا برای محبت شدید

دعانویس خوب در هرمزگان | یا به این دلیل که مؤمن گهگاه فتح را تجربه می کند. پس مرگ چیست؟ اوون استدلال می کند که مرگ یک تضعیف معمولی و موفقیت آمیز گناه است که مستلزم جنگ و مجادله مداوم علیه بدن است.

پس از تعریف هلاکت، اوون به مشاوره شبانی در مورد چگونگی از بین بردن گناه روی می آورد. اما ابتدا چند شرط لازم برای هلاکت را بیان می کند.

دعانویس خوب در هرمزگان | یعنی اینکه باید مؤمن بود و قبل از اینکه یک گناه از بین برود، باید به دنبال هلاکت جهانی بود. سپس اوون نه جهت خاص را برای روح با توجه به 1 ارائه می دهد.

از تسکین گناه در مؤمنان تلف کردن: (1) توجه کنید که آیا گناهی که با آن مخالفت می کنید علائم خطرناکی دارد یا خیر. (2) احساس گناه، خطر و شر آن گناه را در ذهن و ضمیر خود روشن و ثابت کنید.

دعانویس خوب در هرمزگان | وجدان خود را با احساس گناه پر کنید. (4) اشتیاق دائمی برای رهایی از قدرت آن داشته باشید. (5) توجه کنید که آیا گناه ریشه در ذات شما دارد و مزاج شما را تشدید می کند.

در نظر بگیرید که گناه شما چه فرصت‌ها و مزیت‌هایی را برای خود به همراه داشته است و مراقب همه آنها باشید. (7) در برابر اولین اعمال و تصورات گناه خود با قدرت قیام کنید.

دعانویس خوب در هرمزگان | به گونه ای مراقبه کنید که همیشه مملو از حقارت و افکار پستی خود باشید. (9) به آنچه خدا به جان شما می گوید گوش دهید و قبل از اینکه خداوند آن را بیان کند با خود صلح نکنید.

READ  طلسم ابطال السحر عن البیت والمکان

بلکه به آنچه به روح شما می گوید گوش دهید. من در چند کلمه شما را با دلایلی که رضایت من را برای انتشار گفتار بعدی جلب کرد، آشنا خواهم کرد.

دعانویس خوب در هرمزگان | توجه به حال و احوال عموم اساتید 1 – ادله مشهود چارچوب قلب و روح آنها – که از آرامشی که در دنیا دارند و شکافی که دارند، ناتوانی شدید در مقابله با وسوسه ها را نشان می دهد.

در میان خود، آنها احاطه شده اند – جایگاه اصلی را در میان آنها دارد. من مطمئن هستم که این از اهمیت زیادی برخوردار است.

دعانویس خوب در هرمزگان | به طوری که اگر از این طریق فقط به دیگران اجازه بدهم تا بر وجدان انسان‌ها فشار بیاورند تا به روش‌های آنها توجه کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =