دعانویس

دعانویس خوب در لرستان

دعانویس خوب در لرستان | گناه ساکن باید توسط روح و طبیعت جدید مخالفت شود این یکی از دلایل اصلی است که چرا روح و طبیعت جدید به ما داده شده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تا بتوانیم یک اصل در درون خود داشته باشیم که به موجب آن با گناه و شهوت مخالفت کنیم. “جسم بر خلاف روح میل می کند.” خوب! و آنوقت چه؟

دعانویس خوب در لرستان

دعانویس خوب در لرستان | چرا، «روح نیز هوس 19 بی‌هیچگی، تمایل به شهوت، 20 حسادت، به‌ویژه قدرت و مقام 21 گوناگون 22 نتیجه نهایی 23 بی‌تفاوت، بی‌درد، غیرقابل درک 54 از تسکین گناه در مؤمنان علیه جسم است» (Gal. ).

استاد | در روح، یا طبیعت جدید روحانی، تمایل به عمل بر خلاف جسم، و همچنین در بدن به عمل بر خلاف روح وجود دارد (دوم پطرس 1:4-5).

دعانویس خوب در لرستان | بهترین قدیس در جهان وجود ندارد، اما اگر از این وظیفه تسلیم شود، به همان اندازه گناهان نفرین شده ای از همنوعان او انجام داده است.

این مشارکت ما در ذات الهی است که ما را از آلودگی هایی که از طریق شهوت در جهان است نجات می دهد.

دعانویس خوب در لرستان | و قانون ذهن وجود دارد (رومیان 7:23)، و همچنین قانون اعضا. این اولاً ناعادلانه ترین و نامعقول ترین کار دنیاست، وقتی دو رزمنده درگیر می شوند.

یکی را ببندند و از تمام توانش باز دارند و دیگری را آزاد بگذارند تا او را به خشنودی زخمی کند. و ثانیاً احمقانه‌ترین چیز در جهان این است.

دعانویس خوب در لرستان | که کسی را که برای وضعیت ابدی ما می‌جنگد مقید کنیم و کسی را که به دنبال ویرانی ابدی ما است و با خشونت تلاش می‌کند، رها کنیم.

READ  دعانویس صبی شرطی

مسابقه برای جان و روح ماست. استفاده نکردن روزانه از روح و طبیعت جدید برای تلف کردن گناه، نادیده گرفتن آن کمک عالی است که خدا به ما در برابر بزرگترین دشمنمان داده است.

دعانویس خوب در لرستان | اگر در استفاده از آنچه دریافت کرده‌ایم غفلت کنیم، ممکن است خداوند انصافاً دستش را بگیرد تا بیشتر به ما بدهد. فیض‌های او و نیز هدایای او به ما عطا می‌شود تا از آن استفاده کنیم.

ورزش کنیم و با آن تجارت کنیم. گناه مرگ آور روزانه نبودن به معنای گناه در برابر خوبی، مهربانی، حکمت، لطف و محبت خداوند است که به ما یک اصل برای انجام آن را داده است.

دعانویس خوب در لرستان | نتایج غفلت از نابودی گناه ساکن سهل انگاری در این وظیفه روح را در شرایطی کاملاً بر خلاف آنچه که رسول تأیید می کند قرار می دهد: “اگرچه انسان ظاهری ما هلاک شود.

اما انسان باطنی روز به روز تجدید می شود” (دوم قرنتی). . 4:16). در اینها انسان باطنی هلاک می شود و انسان ظاهری روز به روز تجدید می شود.

دعانویس خوب در لرستان | گناه مانند خاندان داود است و فیض مانند خاندان شائول. ورزش و موفقیت دو عامل اصلی فیض در قلب هستند. هنگامی که متحمل می شود که بی حرکت بماند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =