دعانویس خوب در خوزستان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس خوب در خوزستان | اگر قدرتی داشتی که با او راه بروی، یا در دعای خود عزاداری کردی و از ضعفت مضطرب شدی، به این فکر کن. این خطری که بالای سر شماست شاید اندکی است و دیگر چهره خدا را در آرامش نخواهی دید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شاید تا فردا نتوانید دعا کنید، بخوانید، بشنوید یا هیچ وظیفه ای را با کمترین نشاط، زندگی یا نشاط انجام ندهید. و احتمالاً در طول زندگی‌تان هرگز ساعتی آرام را نبینید.

دعانویس خوب در خوزستان

دعانویس خوب در خوزستان | تا بتوانید استخوان‌های شکسته‌تان را که پر از درد و وحشت است، در تمام روزهای زندگی خود حمل کنید.

استاد | آری، شاید خداوند تیرهای خود را به سوی شما پرتاب کند و شما را پر از اندوه و ناراحتی و ترس و سرگشتگی کند. شما را مایه وحشت و حیرت خود و دیگران کند.

دعانویس خوب در خوزستان | دعا می کنم چه آرامشی برای روحی وجود دارد که خدا خودش را پنهان کند، یا چه قدرتی دارد در حالی که ضربه می زند؟ “من خواهم رفت و به جای خود بازخواهم گشت تا زمانی که گناه خود را بشناسند و چهره من را بجویند” (هوس. 5:15) – “آنها را ترک خواهم کرد، چهره خود را پنهان خواهم کرد، و آرامش و قدرت آنها چه خواهد شد؟” پس اگر روزی با خدا از صلح و صفا برخوردار شدی، هرگاه وحشت او تو را بترساند.

هر لحظه جهنم و خشم را به شما نشان می دهد. شما را با دلهره های غم انگیز نفرت خود بترساند و بترساند.

READ  نحوه نوشتن دعا روی کاغذ

دعانویس خوب در خوزستان | به طوری که زخم تو در فصل شب جاری خواهد شد و جان تو از آسایش خودداری خواهد کرد. به طوری که به جای زندگی آرزوی مرگ کنید، بله، روح شما ممکن است خفه کردن را انتخاب کند.

این را اندکی در نظر بگیرید – اگرچه خدا نباید شما را کاملاً نابود کند، اما ممکن است شما را به این وضعیت بیندازد، که در آن ترسی سریع و زنده از نابودی خود خواهید داشت.

دعانویس خوب در خوزستان | دلت را به افکار اینجا نمی‌کشد. اجازه دهید بداند [آن] چگونه است که مسئله وضعیت آن است. تا زمانی که روح خود را در درون خود به لرزه در نیاورید، این توجه را ترک نکنید.

خطر نابودی ابدی وجود دارد. برای مدیریت صحیح این ملاحظات، توجه داشته باشید که بین تداوم گناه و نابودی ابدی چنان ارتباطی وجود دارد که اگر چه خدا تصمیم می گیرد برخی را از تداوم گناه رهایی بخشد تا نابود نشوند، اما هیچ کس را از آن نجات نخواهد داد.

دعانویس خوب در خوزستان | که در گناه ادامه دارد. به طوری که در حالی که هر کسی تحت قدرت دائمی گناه قرار دارد، تهدیدهای نابودی و جدایی ابدی از خدا باید متوجه او شود (بنابراین عبرانیان 3:12؛ که به عبرانیان 10:38 اضافه کنید).

این قاعده ی عمل خداست: اگر کسی از او (عبران. 3:12]، “از طریق بی ایمانی به عقب برگرد”، “روح خدا از او لذت نمی برد” [عبرانی. 10:38] – «یعنی خشم او او را تا نابودی تعقیب خواهد کرد» (به وضوح غلاط 6:8). اینکه کسی که چنان که در بالا توضیح داده شد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

نوشته های مشابه