دعانویس خوب در تهران


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس خوب در تهران | آیا می توانید بدون ترس به ورطه ابدیت نگاه کنید؟ شما نمی توانید پرتوهای وجود باشکوه او را تحمل کنید. زیرا من به این توجه فراوان در راه رفتن ما با خدا نگاه می کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس، من می گویم، در نظر داشته باشید که دل خود را دائماً در هیبت عظمت خدا نگه دارید، افرادی که بالاترین و برجسته ترین دستاوردها، نزدیک ترین و آشناترین ارتباط با خدا را دارند.

دعانویس خوب در تهران

دعانویس خوب در تهران | هنوز در این زندگی اندکی می دانند. از او و جلال او خداوند نام خود را بر موسی آشکار می‌سازد. با این حال همه جز «قسمت‌های پشتی» خدا هستند.

استاد | هر چه او بدان می‌داند در مقایسه با کمالات جلالش اندک است. از این رو با اشاره ای خاص به موسی است که گفته می شود: “هیچ کس هرگز خدا را ندیده است” (یوحنا 1:18).

دعانویس خوب در تهران | با این کار نیز تلاش کنید تا غرور قلب خود را پایین بیاورید. از خدا چه می دانی؟ چقدر سهمش کمه او در ذات خود چقدر بزرگ است!

تا آنجا که ممکن است با آن جسارت فرزندی59 که در عیسی مسیح به ما داده شده است تا به تخت فیض نزدیک شویم [عبر. 4:16]، من بیشتر بر آن پافشاری خواهم کرد تا به روح کسانی که می‌خواهند متواضعانه با خدا راه بروند، تأثیری ماندگار از آن بگذارم.

دعانویس خوب در تهران | از او در مقایسه با مسیح صحبت می کند (آیه 17). و درباره او در اینجا گفته شده است: «هیچ کس، نه، نه موسی، که برترین آنهاست، «خدا را هرگز ندیده است». ما بیشتر از خدا صحبت می‌کنیم، می‌توانیم در تمام طول روز از او، روش‌های او، کارهایش، توصیه‌هایش صحبت کنیم.

READ  طلسم ابطال السحر السفلی

حقیقت این است که ما اطلاعات کمی از او داریم. افکار ما، مراقبه های ما، بیان ما از او پست است، بسیاری از آنها شایسته جلال او نیستند.

دعانویس خوب در تهران | هیچ کدام به کمالات او نمی رسند. 59 مربوط به پسر یا دختر 112 رفع گناه در مؤمنان ایراد خواهید گفت که «موسی تحت شریعت بود زمانی که خدا خود را در تاریکی می پوشاند و ذهنش را در انواع و ابرها و مؤسسات تاریک زیر درخشش باشکوه انجیل که زندگی و جاودانگی را آشکار کرده است.

خدا از آغوش خود آشکار شده است، ما اکنون او را بسیار واضح تر می شناسیم، و همانطور که هست. ما اکنون صورت او را می‌بینیم.

دعانویس خوب در تهران | و نه تنها قسمت‌های پشتش را، همانطور که موسی می‌کرد.» پاسخ‌ها من تفاوت گسترده و تقریباً غیرقابل تصوری را بین آشنایی که اکنون با خدا داریم.

پس از صحبت او توسط پسر خود [عبران. 1:2]، و آن چیزی که عموم مقدسین تحت شریعت داشتند. زیرا اگرچه چشمان آنها مانند چشمان ما خوب، تیزبین و روشن بود.

دعانویس خوب در تهران | اما ایمان و درک معنوی آنها پشت چشم ما نبود، اما این موضوع برای آنها به اندازه ما با شکوه بود، اما روز ما روشن تر از آنهاست.

ابرها منفجر شده اند و پراکنده شده [سرود 4: 6]، سایه های شب از بین رفته و فرار کرده اند، خورشید طلوع کرده، و ابزار بینایی برجسته تر و واضح تر از گذشته شده است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − هفت =

نوشته های مشابه