دعانویس

دعانویس خوب در ایلام

دعانویس خوب در ایلام | شهوت و پریشانی، و مشکلی بهتر و سریع‌تر از همه سخت‌ترین ابزارهای خودزنی که تا به حال هر یک از پسران انسان به آن مشغول بوده‌اند، دارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بله، اجازه دهید اضافه کنم که هرگز هیچ روحی با قدرت شهوت، گناه یا فسادی که بتواند روح خود را با ایمان به امید رهایی از عیسی مسیح بالا ببرد، هلاک نشود.

دعانویس خوب در ایلام

دعانویس خوب در ایلام | وفاداری او را در نظر بگیرید که وعده داده است. که ممکن است شما را بلند کند و در این انتظار در انتظار آسودگی شما را تأیید کند.

استاد | او در این گونه مواقع قول تسکین داده است و به قول خود تا حد امکان عمل خواهد کرد. خدا به ما می گوید که عهد او با ما مانند “احکام” بهشت، خورشید، ماه و ستارگان است که مسیرهای مشخصی دارند.

دعانویس خوب در ایلام | اگر کمکی وارد نشود، گناه بر من غالب خواهد شد.» رسول می گوید: “منتظر این کمک، این تسکین، این فیض از مسیح باشید.” بله، اما با چه حسابی؟ آنچه را که او می گذارد (آیه 15). و ممکن است مشاهده کنیم که کلمه ای که به «به دست آوردن» ترجمه کرده ایم است.

، “تا آن را دریافت کنیم” (آیه 16); کمک مناسب و فصلی وارد خواهد شد. من آزادانه می گویم، این یک چیز تثبیت روح با ایمان در انتظار رهایی از عیسی مسیح، به دلیل رحمت او به عنوان کاهن اعظم ما، برای تباهی شما بیشتر خواهد بود.

READ  طلسم جدایی تضمینی

دعانویس خوب در ایلام | از آن جا داوود گفت که برای تسکین خدا مراقب بود «همانطور که کسی برای صبح مراقب بود» [مزمور. 130:6] – چیزی که قطعاً در فصل تعیین شده خود خواهد آمد.

رهایی شما از مسیح نیز چنین خواهد بود. در فصل خود مانند شبنم و باران بر زمین خشک شده خواهد آمد. زیرا وفادار کسی است که وعده داده است.

دعانویس خوب در ایلام | وعده های خاص برای این منظور بی شمار است. با برخی از آنها، که به نظر می رسد عجیب و غریب با شرایط او سازگار است.

اجازه دهید روح همیشه مبله باشد. اکنون، دو مزیت برجسته وجود دارد که همیشه در این انتظار کمک از عیسی مسیح وجود دارد: او را به کمک کامل و سریع درگیر می کند.

دعانویس خوب در ایلام | هیچ چیز به اندازه توقع او از کمک، دل انسان را برای مفید بودن و یاری رساندن به دیگری درگیر نمی کند، اگر عادلانه از جانب کسی که قرار است تسکین دهد.

مطرح و مورد توجه قرار گیرد. خداوند ما عیسی قلب ما را با مهربانی، عنایت و وعده های خود به این انتظار بالا برده است.

دعانویس خوب در ایلام | یقیناً قیام ما به آن باید به تعهد بزرگی برای او باشد تا ما را بر این اساس یاری کند. این مزمور سرا را به عنوان یک کلام تأیید شده به ما می‌دهد: «ای خداوند، هرگز کسانی را که به تو اعتماد دارند، رها نکن».

وقتی دل به دست آورد تا در خدا آرام بگیرد و بر او آرام بگیرد، مطمئناً آن را راضی خواهد کرد. او هرگز مانند آبی که از بین می رود نخواهد بود.

READ  نوشتن طلسم محبت روی کاغذ

دعانویس خوب در ایلام | ضروری است 6 استراحت 136 از رفع گناه در مؤمنان و هرگز به ذریت یعقوب نگفته است: «بیهوده صورت من را بجویید».


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =