دعانویس

دعانویس خوب در اصفهان

دعانویس خوب در اصفهان | یعنی اینکه وجدان خود را زخمی نکنند و آرامش آنها را بر هم نزنند و خود را در معرض آتش جهنم قرار ندهند. این، مطمئناً، اگر چیزی باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | انسان ها را در ساعت وسوسه حفظ می کند. آنها نه آرامش خود را به هدر خواهند داد و نه غل و زنجیر ساخته شده از شاخه های سبز [به داوری مراجعه کنید.

دعانویس خوب در اصفهان

دعانویس خوب در اصفهان | «مردم برای من هیس می‌زنند، اما من تحسین می‌کنم» – نسخه کوتاه شده نقل قولی از نسخه خطی اصلی به اشتباه «سیبیلت» به جای «سیبیلات» دارد.

استاد | همین نقل قول در تفسیر جان کالوین بر هارمونی انجیلیان، متی، مرقس و لوقا (گرند راپیدز، میخ: ایردمنز، 1965)، 2:182 یافت می شود.

دعانویس خوب در اصفهان | هر گوشه از زمین پر از نمونه هایی برای این منظور است. آنها هنوز چیزی دارند که بیشتر از این ملاحظات کوچکتر است.

تزیین پنهان کننده حقیقت 13 ارائه 174 وسوسه: طبیعت و قدرت آن روح آنها را با دویدن بر روی خدا و رؤسای ضخیم 14 سپر او می سازد [ایوب 15:26]! چه چیزی می تواند اثربخشی و شیوع بیشتری داشته باشد؟

دعانویس خوب در اصفهان | من اعتراف می کنم که این از اهمیت زیادی برخوردار است. و آه که بیشتر از آنچه هست تأمل شده بود! اینکه ما بیشتر از خودمان برای حفظ صلح خود با خدا اهمیت قائل شدیم!

با این حال، من می گویم که حتی این توجه در کسی که در جایی دیگر دور از دیده بان خود است، و وظیفه خود را به پیروی از قوانین دیگر اصرار بر آن، او را حفظ نمی کند.

READ  نوشتن دعا بر روی قفل

دعانویس خوب در اصفهان | زیرا- صلح چنین کسی ممکن است صلح یا امنیت کاذب باشد که از فرض و امیدهای واهی تشکیل شده باشد. آری، اگرچه او مؤمن باشد، ممکن است چنین باشد.

صلح داود پس از گناهش، قبل از آمدن ناتان نزد او چنین بود. صلح لائودیسه در هنگام نابودی چنین بود. و ساردیس آرامش او در هنگام مرگ. چه چیزی باید یک روح را تضمین کند که در غیر این صورت است.

دعانویس خوب در اصفهان | زیرا فرض بر این است که به طور جهانی برای حفظ کلام صبر مسیح و مراقب بودن در همه چیز تلاش نمی کند؟ فکر می‌کنید بالاخره آرامش خیلی‌ها در این روزها آرامش واقعی خواهد بود؟

چیزی کمتر نیست. آنها زنده به جهنم فرود می آیند و مرگ در صبح بر آنها مسلط است. حال، اگر آرامش انسان چنین باشد.

دعانویس خوب در اصفهان | آیا فکر می کنید که می تواند آن را حفظ کند که نمی تواند خود را حفظ کند؟ در اولین حمله شدید یک وسوسه در اوج و ساعت خود جای خود را خواهد داد. مثل نی شکسته به دست کسی که به آن تکیه کرده می زند


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 9 =