دعانویس

دعانویس خوب در اردبیل

دعانویس خوب در اردبیل | این دری است که، به نظر خود من، همه را دیده ام که از آن بیرون می روند، به سمت نفسانیات و ارتداد. با یک گفتگوی سبک شروع می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تا روز سبت، وظایف عمومی و خصوصی را نادیده می گیرد و به هتک حرمت و ناسزا ختم می شود. و سپس امور عمومی را به مشیت واگذار می کنیم.

دعانویس خوب در اردبیل

دعانویس خوب در اردبیل | راضی بودن به آنچه هست – چیزهایی که فی نفسه خوب هستند، اما مناقشه برانگیز به تبعیت های بد و جسمانی، و تباهی کامل تمام غیرت برای خدا، علاقه مسیح یا قوم او در جهان است.

استاد | اینها و نظایر آن ملاحظات، همراه با سهولت و فراوانی، عظمت و ارتقای اساتید، چنان چیزهایی را به وجود آورده است که در حالی که ما از روی مشیت با مردم جهان جابه جا شدیم.

دعانویس خوب در اردبیل | چقدر دنیای تظاهرها و التماس های نابخردانه پر است! از آنجایی که آزادی و آزادی مسیحیان وجود دارد که از قاب اسارت رهایی یافته اند.

با گناه، روحیات را نیز با آنها تغییر دادیم. . ما مانند مزرعه ای از مردان هستیم که به کشوری بیگانه منتقل می شوند.

دعانویس خوب در اردبیل | در یک فضای کوتاه از آداب مردمی که از آنجا آمده اند منحرف می شوند و در خاک و هوایی که آنها را دگرگون کرده است می افتند.

کمی به من اجازه بده تا شبیه خود را دنبال کنم: کسی که باید حزب غالب این ملت ها، بسیاری از صاحبان حکومت، قدرت، لطف و همه طرفدارانشان را ببیند و به یاد داشته باشد.

READ  آیا دعا نویسی واقعیت دارد

دعانویس خوب در اردبیل | که آنها مستعمره ای از پیوریتن ها بودند – که محل سکونتشان بود. در یک مکان پست،» همانطور که پیامبر از شهر خدا صحبت می کند.

که با دست بلندی به کوههایی که اکنون در اختیار دارند ترجمه شده است، نمی توانند تعجب کنند که چقدر زود آداب و رسوم، آداب و رسوم، روش های پیران خود را فراموش کرده اند و در قالب کسانی که پیش از آنها رفته اند انداخته شده اند.

دعانویس خوب در اردبیل | در جاهایی که به آنها ترجمه می شوند. من در مورد همه ما صحبت می کنم، به ویژه از ما که از پست ترین مردم هستیم.

جایی که شاید این گناه بیشتر از همه بیشتر باشد. قبل از ما چه کسانی بودند که ما نیستیم؟ آنها چه کردند که ما نمی کنیم؟

دعانویس خوب در اردبیل | رفاه، نادان را کشته و خردمندان را زخمی کرده است. فرض کنید وسوسه خصوصی است. قبلاً در این مورد صحبت شده است.

دو چیز را اضافه می کنم: اتحاد و ادغام آن با شهوات، که به موجب آن وارد روح می شود و در انتهای اعمالش قرار می گیرد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =