دعانویس

دعانویس خوب برای جدایی

دعانویس خوب برای جدایی | که بدانید چگونه یک رابطه را حفظ کنید. این به همان اندازه که در مورد روابط عاشقانه صدق می کند، برای هر نوع رابطه دیگری صدق می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه ما در دوران کودکی دوستانی داشتیم که فکر می‌کردیم تا آخر عمر بهترین دوستان ما باشند، اما در بزرگسالی متوجه شدیم که از هم جدا شده‌ایم.

دعانویس خوب برای جدایی

دعانویس خوب برای جدایی | وقتی در حالت جنگ یا گریز قفل شده ایم، از تغییر می ترسیم، از ناشناخته ها می ترسیم و از تغییر ماهیت روابط خود می ترسیم.

استاد | تصور اینکه ناگهان بدون شریک زندگی تان بمانید، هر چقدر هم که رابطه شما تیره شده باشد، بسیار ترسناک و ناراحت کننده است.

دعانویس خوب برای جدایی | همیشه دردناک خواهد بود و هیچکس دوست ندارد عشق رمانتیک را محو کند. با این حال، دانستن زمان پایان دادن به یک رابطه به همان اندازه مهم است.

بنابراین ما به آنها می چسبیم، به امید اینکه اوضاع بهتر شود. اما اگر آن شخص دیگر برای شما مناسب نیست، چسبیدن به زندگی عزیز در واقع نتیجه معکوس خواهد داشت و رابطه را حتی بیشتر خفه می کند.

دعانویس خوب برای جدایی | رگ حیات از آن بیرون می ریزد و ناامیدی وارد می شود. ما می چسبیم و می چسبیم، مانند خشخاش به صخره، و رها نمی کنیم تا زمانی که مجبور شویم.

یا تا زمانی که یکی از ما آنقدر شجاع باشد که بگوید: “این ترسناک است.” ، اما زمان آن فرا رسیده است که به این موضوع پایان دهیم.» گاهی اوقات ما تمایلی به پایان دادن به روابط نداریم زیرا نمی خواهیم.

READ  طلسم ابطال السحر المرشوش

دعانویس خوب برای جدایی | به طرف مقابل صدمه بزنیم. بسیاری از مردم با شریک زندگی خود می مانند زیرا از آن می ترسند. اما میدونی چیه؟ ممکن است در کوتاه مدت آزاردهنده باشد.

اما در دراز مدت آنها فوق العاده سپاسگزار خواهند بود، زیرا بدترین کاری که می توانید برای یک رابطه انجام دهید این است که برای مدت طولانی دوام بیاورید تا میراث آن را از بین ببرید.

دعانویس خوب برای جدایی | به جای اینکه رابطه را همانطور که بود، خوب و بد به خاطر بسپارید، آنقدر محکم می گیرید که فقط درد و مرگ آهسته آن را به یاد می آورید.

همچنین، اگر می‌دانید که رابطه اشتباه است، آیا این غیرمنصفانه نیست که از شریک زندگی خود برای یافتن رابطه درست خودداری کنید؟

دعانویس خوب برای جدایی | در غرب، ما یک تثبیت فرهنگی بر طول عمر داریم که ایده آل آن ازدواج مادام العمر است. این ممکن است جواب شما نباشد.

بار دیگر، مهم کیفیت، نه کمیت، زمان صرف شده با شخص دیگری است. اگر از طریق مدیتیشن، به‌عنوان یک فرد احساس کامل‌تر و کامل‌تر می‌کنید.

دعانویس خوب برای جدایی | از ناشناخته‌ها نمی‌ترسین، اجازه دادن به پایان دادن به روابط بسیار آسان‌تر می‌شود. طرف مقابل آزاد می شود و سپس شما نیز آزاد هستید.

تا زمانی را صرف توسعه توانایی خود برای حضور بیشتر و هماهنگ تر کنید و خود را از بخشی از دردی که ممکن است شما را عقب نگه دارد رها کنید.

دعانویس خوب برای جدایی | من احساس گیجی و شرمندگی می کردم، اما احساس نمی کردم که بتوانم به والدینم بگویم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =