دعانویس حضوری در تهران


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس حضوری در تهران | این تلسکوپ نیست که به ما کمک کند چیزهایی را که رسول درباره آنها صحبت می کند از دور ببینیم. و با این حال چه کمک های ضعیفی هستند!

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چقدر از حقیقت چیزها با وجود کمک آنها کوتاه می آییم! این چشم‌اندازی است که او به آن اشاره می‌کند (که فقط گونه‌ها و تصاویر مبهم از چیزها هستند، نه خود چیزها)، و منظره‌ای است که دانش ما را با آن مقایسه می‌کند.

دعانویس حضوری در تهران

دعانویس حضوری در تهران | او همچنین به شما می‌گوید که تمام آنچه که ما می‌بینیم، «از طریق» یا «از میان این شیشه»، در این‌گونه است – در «معما»، در تاریکی و تاریکی. و از خود صحبت می‌کند.

استاد | که مطمئناً بسیار روشن‌بین‌تر از تمام زندگی‌های کنونی بود، به ما می‌گوید که «تا حدی» می‌دید، اما بسیار مهربان بود.

دعانویس حضوری در تهران | با این حال- آن دید عجیبی که موسی از خدا داشت (خروج 34)، یک انجیل بود، یک دید خدا به عنوان «مهربان»، و غیره، و با این حال آن را جز «قسمت‌های پشت» او می‌نامند.

یعنی پست و پست60. در مقایسه با کمالات و کمالات او. رسول، این جلال نور را از شریعت به نهایت تعالی می بخشد، و نشان می دهد که اکنون «پرده» که باعث تاریکی می شود برداشته شده است [2 قرن. 3: 13-16]، به طوری که با «روی باز» یا بدون پوشش «جلال خداوند را می بینیم» (دوم قرنتیان 3:18) به ما می گوید که چگونه: «مثل لیوان» (اول قرنتیان 13:12) . “در یک لیوان” – چگونه است؟

READ  دعانویس فوق حرفه ای

دعانویس حضوری در تهران | واضح است، کاملاً؟ افسوس، نه! او به شما می گوید که چگونه است: “ما از شیشه ای تاریک می بینیم” (اول قرنتیان 13:12).

او جز قسمت‌های پشتی چیزهای بهشتی را می‌دید (آیه 12)، 60 پست، ناچیز، ماهیت هلاکت 113 و تمام دانشی را که از خدا به دست آورده بود با آنچه در کودکی داشت مقایسه می‌کند (آیه 11).

دعانویس حضوری در تهران | این یک مروس است، 61 کوتاه تر از تلیون، 62 بله، مانند کاتارگ∑مین ستای – «باید نابود شود» یا از بین برود.

ما می دانیم که کودکان چه تصورات و دلهره های ضعیف، ضعیف و نامطمئنی از چیزهایی دارند که هر گونه ملاحظه ای مبهم دارند.

دعانویس حضوری در تهران | چگونه وقتی آنها با هر گونه پیشرفت در بخش ها و توانایی ها بزرگ می شوند، این تصورات ناپدید می شوند و از آنها خجالت می کشند.

این ستایش فرزند است که پدرش را دوست داشته باشد، به او احترام بگذارد، ایمان بیاورد و از او اطاعت کند. اما پدرش به خاطر علم و عقایدش، کودکی و حماقت او را می داند.

دعانویس حضوری در تهران | علیرغم تمام اطمینان ما به دستاوردهای عالی، همه تصورات ما از خدا نسبت به کمالات نامحدود او کودکانه است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 13 =

نوشته های مشابه