دعانویس جدایی


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس جدایی | تقریباً یک تسکین بود، زیرا چهل دقیقه در روز بود که می‌توانستم همه چیز را کنار بگذارم و کمی آرامش پیدا کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من هم نخوابیدم، پس این هم مثل زمان خواب من بود. در عرض چند ماه، همه چیز را کمی راحت‌تر یافتم، و در پایان سال، احساس ثبات بیشتری کردم.

دعانویس جدایی

دعانویس جدایی | هنوز مقداری برای تغییر وجود دارد. من احساسات ناشی از موقعیت‌های قدیمی، آسیب‌ها، خاطرات را پردازش می‌کنم.

استاد | تقریباً به‌گونه‌ای که انگار دارم آن احساسات را سم زدایی می‌کنم، اما قطعاً به آنجا می‌رسم. من در حال حاضر سعی می کنم با شریک فعلی خود باردار شوم و فکر می کنم مدیتیشن کمک می کند.

دعانویس جدایی | در مدت کوتاهی دو بار در روز مدیتیشن می‌کردم، و به جای اینکه کاری باشد که خودم را مجبور به انجامش می‌کردم.

زیرا هم بدن و هم ذهن شما را برای این تجربه آماده می کند. همچنین به شما در اولویت بندی کمک می کند. با این دیدگاه جدید، به گذشته ام به گونه ای متفاوت نگاه می کنم.

دعانویس جدایی | و به این فکر می کنم که می خواهم به عنوان یک مادر چه کسی باشم و چه چیزی از فرزندم بیاموزم. احساس می کنم خیلی از زندگی قبلی ام دور شده ام.

من احساس رنجش نمی کنم؛ من پدر و مادرم را خیلی وقت پیش بخشیدم. فکر می‌کنم گذشته من چیزی است که با آن کار کرده‌ام و پردازش کرده‌ام.

دعانویس جدایی | و اکنون فقط یک داستان است. سال‌ها سعی کردم بفهمم چرا چنین دوران کودکی دردناکی داشتم، اما بعد متوجه شدم که نمی‌توان آن را درک کرد.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج با معشوق

و بنابراین اکنون آن را به عنوان بخشی از گذشته‌ام می‌پذیرم. هر زمان که مدیتیشن های دیگری انجام می دادم، احساس می کردم که در حال غواصی هستم و به صحنه زیر نگاه می کنم.

دعانویس جدایی | اکنون در حال غواصی هستم، با ماهی شنا می کنم، عمیق تر و عمیق تر می شوم. واقعاً نشاط آور است ذره ذره یاد می گیرید که به افزایش ظرفیت ریه خود اعتماد کنید.

مثل این است که هوای بیشتری برای نفس کشیدن دارید – بنابراین می توانید مستقیماً به بستر مسائلی که در طول سال ها انباشته کرده اید برسید.» کار با آنا برای آنا اولین روزی که برای دیدن من آمد واقعاً سخت بود. . تکه تکه شده بود و بی اختیار گریه می کرد.

دعانویس جدایی | ما یک ساعت اول را با هم گذراندیم تا به او کمک کنیم دوباره ظاهری از مرکز پیدا کند، و سپس من توانستم صدایی شخصی‌سازی شده به او بدهم و او را به اولین مراقبه‌اش راهنمایی کنم.

او واقعاً بعد از آن خیلی آرام شد، اما هنوز در آن چند ماه اول به حمایت زیادی نیاز داشت. در حالی که من یک مشاور واجد شرایط نیستم.

دعانویس جدایی | و همیشه از افرادی که آسیب های روحی زیادی را پشت سر گذاشته اند دعوت می کنم به دنبال کمک حرفه ای باشند.

بیشتر، که می تواند به آنها کمک کند تا نحوه تعامل آنها با درد، آسیب و خط داستانی گذشته خود را تغییر دهند.

دعانویس جدایی | در ماه های اول هفته ای یک یا دو بار در تماس بودیم. او همچنین برای یافتن راه‌هایی برای تنظیم مجدد وضعیت با شوهرش به کمک نیاز داشت.

READ  دعا نویسی اثر دارد

آن را به عنوان یک فرصت، نه به عنوان یک تهدید یا از دست دادن. خیلی خوب بود که در عرض چند ماه، آنا موفق به انجام این کار شد – و سپس او واقعاً زندگی دوباره را شروع کرد.

دعانویس جدایی | روشی که من دیدم این بود که از آنجایی که او در سنین جوانی با او جمع شده بود، قبل از اینکه از نظر عاطفی به یک زن تبدیل شود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

نوشته های مشابه