دعانویس

دعانویس جدایی

دعانویس جدایی | تقریباً یک تسکین بود، زیرا چهل دقیقه در روز بود که می‌توانستم همه چیز را کنار بگذارم و کمی آرامش پیدا کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من هم نخوابیدم، پس این هم مثل زمان خواب من بود. در عرض چند ماه، همه چیز را کمی راحت‌تر یافتم، و در پایان سال، احساس ثبات بیشتری کردم.

دعانویس جدایی

دعانویس جدایی | هنوز مقداری برای تغییر وجود دارد. من احساسات ناشی از موقعیت‌های قدیمی، آسیب‌ها، خاطرات را پردازش می‌کنم.

استاد | تقریباً به‌گونه‌ای که انگار دارم آن احساسات را سم زدایی می‌کنم، اما قطعاً به آنجا می‌رسم. من در حال حاضر سعی می کنم با شریک فعلی خود باردار شوم و فکر می کنم مدیتیشن کمک می کند.

دعانویس جدایی | در مدت کوتاهی دو بار در روز مدیتیشن می‌کردم، و به جای اینکه کاری باشد که خودم را مجبور به انجامش می‌کردم.

زیرا هم بدن و هم ذهن شما را برای این تجربه آماده می کند. همچنین به شما در اولویت بندی کمک می کند. با این دیدگاه جدید، به گذشته ام به گونه ای متفاوت نگاه می کنم.

دعانویس جدایی | و به این فکر می کنم که می خواهم به عنوان یک مادر چه کسی باشم و چه چیزی از فرزندم بیاموزم. احساس می کنم خیلی از زندگی قبلی ام دور شده ام.

من احساس رنجش نمی کنم؛ من پدر و مادرم را خیلی وقت پیش بخشیدم. فکر می‌کنم گذشته من چیزی است که با آن کار کرده‌ام و پردازش کرده‌ام.

دعانویس جدایی | و اکنون فقط یک داستان است. سال‌ها سعی کردم بفهمم چرا چنین دوران کودکی دردناکی داشتم، اما بعد متوجه شدم که نمی‌توان آن را درک کرد.

READ  دعانویس در سیستان و بلوچستان

و بنابراین اکنون آن را به عنوان بخشی از گذشته‌ام می‌پذیرم. هر زمان که مدیتیشن های دیگری انجام می دادم، احساس می کردم که در حال غواصی هستم و به صحنه زیر نگاه می کنم.

دعانویس جدایی | اکنون در حال غواصی هستم، با ماهی شنا می کنم، عمیق تر و عمیق تر می شوم. واقعاً نشاط آور است ذره ذره یاد می گیرید که به افزایش ظرفیت ریه خود اعتماد کنید.

مثل این است که هوای بیشتری برای نفس کشیدن دارید – بنابراین می توانید مستقیماً به بستر مسائلی که در طول سال ها انباشته کرده اید برسید.» کار با آنا برای آنا اولین روزی که برای دیدن من آمد واقعاً سخت بود. . تکه تکه شده بود و بی اختیار گریه می کرد.

دعانویس جدایی | ما یک ساعت اول را با هم گذراندیم تا به او کمک کنیم دوباره ظاهری از مرکز پیدا کند، و سپس من توانستم صدایی شخصی‌سازی شده به او بدهم و او را به اولین مراقبه‌اش راهنمایی کنم.

او واقعاً بعد از آن خیلی آرام شد، اما هنوز در آن چند ماه اول به حمایت زیادی نیاز داشت. در حالی که من یک مشاور واجد شرایط نیستم.

دعانویس جدایی | و همیشه از افرادی که آسیب های روحی زیادی را پشت سر گذاشته اند دعوت می کنم به دنبال کمک حرفه ای باشند.

بیشتر، که می تواند به آنها کمک کند تا نحوه تعامل آنها با درد، آسیب و خط داستانی گذشته خود را تغییر دهند.

دعانویس جدایی | در ماه های اول هفته ای یک یا دو بار در تماس بودیم. او همچنین برای یافتن راه‌هایی برای تنظیم مجدد وضعیت با شوهرش به کمک نیاز داشت.

READ  طلسم مرگ شوهر

آن را به عنوان یک فرصت، نه به عنوان یک تهدید یا از دست دادن. خیلی خوب بود که در عرض چند ماه، آنا موفق به انجام این کار شد – و سپس او واقعاً زندگی دوباره را شروع کرد.

دعانویس جدایی | روشی که من دیدم این بود که از آنجایی که او در سنین جوانی با او جمع شده بود، قبل از اینکه از نظر عاطفی به یک زن تبدیل شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =