دعانویس

دعانویس تضمینی

دعانویس تضمینی | همه ما می دانیم که ای کاش دقیقاً همان چیزی را که فکر می کردم به آن شخص وحشتناک می گفتم احساس می کردم، که حتی سال ها بعد می تواند ما را عذاب دهد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر عصبانیت خود را سرکوب کنید، بی عدالتی درک شده از موقعیت ممکن است بعداً احساسات عصبانی را برانگیزد و منجر به تلخی و کینه حتی اگر عصبانیت شما موجه نباشد.

دعانویس تضمینی

دعانویس تضمینی | در صورتی که به طور مکرر خشم شما بالا برود، آن را کنار بزنید تا زمانی که واقعاً خشمگین و بدبخت شوید، ناامیدی شما بیشتر می شود.

استاد | بنابراین، اگر نتوانند آن را نگه دارند و نتوانند تخلیه کنند، فردی که تمایل به خشم دارد چه می کند؟ نمی توان از آنها انتظار داشت که آگاهانه آن را کنترل کنند.

دعانویس تضمینی | با این حال، تلاش برای سرکوب خشم، حتی برای سلامتی شما بدتر است و در درازمدت آن را تسکین نمی دهد.

واکنش‌های فیزیکی و عاطفی ناخودآگاه آنها بیش از حد قدرتمند است. انتخاب طبیعی مشخص کرد که آنهایی که غریزی ترین پاسخ را دارند.

دعانویس تضمینی | در عرض یک صدم ثانیه – بیشترین شانس را برای بقا دارند. این به این دلیل است که هر تاخیری شانس شما را برای واکنش سریع به اندازه کافی برای نجات جان شما کاهش می دهد.

و – نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنم – خودکار است. بگویید زنی در یک مهمانی دارد با کسی چت می کند و ناگهان قلبش شروع به تپیدن می کند.

READ  دعانویسی فوری

دعانویس تضمینی | او احساس وحشت می کند – اما نمی داند چرا. خیلی بعد، او متوجه می شود که صدای آن شخص شبیه صدای کسی است که زمانی به او حمله کرده است.

او آگاهانه شباهت را پردازش نمی کند. تنها چیزی که او احساس می کند وحشت و ترس ناشی از ارتباطی است که ضمیر ناخودآگاه او ایجاد کرده است.

دعانویس تضمینی | در مورد کسی که مدام عصبانی می شود همین طور است. این تهدیدهای درک شده عمیق هستند و پاسخ کاملاً غیرارادی است.

ماهیت غیرارادی خشم می تواند به این معنا باشد که تلاش های آگاهانه برای رفع مشکل، مانند درمان، گاهی اوقات فقط تا حدی مؤثر است.

دعانویس تضمینی | اغلب، الگوها و احساساتی که واکنش‌های ما را تحریک می‌کنند، عمیق‌تر از آن چیزی که خودمان قادر به رسیدن به آن هستیم، ذخیره می‌شوند.

مقابله با الگوهای عصبی و فیزیولوژیکی و عدم تعادلی که زیربنای واکنش هستند، در کنار هر درمانی که احساس می کنید ممکن است مفید باشد، بسیار مؤثرتر است.

دعانویس تضمینی | برای فروکش کردن خشم، باید در ضمیر ناخودآگاه کاوش کنیم و اجازه دهیم تحریف‌ها به‌طور طبیعی و ارگانیک باز شوند.

با یادگیری مدیتیشن، این همان کاری است که آرجون شروع به انجام آن کرد. او شروع به آرام کردن سیستم عصبی خود کرد و این شروع به آرام کردن واکنش بیش از حد مبارزه یا فرار او کرد.

دعانویس تضمینی | فشار خون او شروع به پایین آمدن کرد، ضربان قلبش ثابت شد و کمتر احساس ناراحتی می کرد.

و هنگامی که آن هورمون‌های استروئیدی (ساخته شده توسط غدد فوق کلیوی او) که برای مدت طولانی تحت فشار قرار داشتند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =