دعانویس تضمینی در کرج


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس تضمینی در کرج | او انسان‌ها را بر عهده وظایف بزرگی قرار می‌دهد، به گونه‌ای که نمی‌توانند بفهمند که قدرتی برای آن دارند یا واقعاً دارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین، ابراهیم را با فراخواندن او به این وظیفه وسوسه کرد که فرزندش را قربانی کند – چیزی که برای عقل پوچ، برای طبیعت تلخ، و از هر نظر برای او دردناک است.

دعانویس تضمینی در کرج

دعانویس تضمینی در کرج | بسیاری از مردان نمی دانند چه چیزی در آنهاست، یا بهتر است بگوییم چه چیزی برای آنها آماده است، تا زمانی که بر چیزی که به نظر می رسد کاملاً بالاتر از توان آنها است.

استاد | در واقع بر آنچه واقعاً بالاتر از توان آنها است، قرار می گیرند. وظایفی که خدا به طور معمول از دست ما می طلبد، متناسب با قدرتی که در خود داریم نیست.

دعانویس تضمینی در کرج | برای راه‌هایی که خداوند جستجو، آزمایش یا وسوسه‌اش را انجام می‌دهد، اینها برخی از آن‌ها هستند.

بلکه با کمک و امدادی است که در مسیح برای ما گذاشته شده است. و ما باید خود را به بزرگترین اجراها با متقاعد کردنی که حداقل توانایی نداریم خطاب کنیم.

دعانویس تضمینی در کرج | این قانون فیض است. اما با این حال، هنگامی که هر وظیفه ای غیرعادی مورد نیاز است، این رازی است که اغلب کشف نمی شود.

در یوغ مسیح این یک آزمایش است، یک وسوسه. با قرار دادن آنها در رنج های بزرگ. چه بسیار کسانی که به طور غیرمنتظره ای قدرت یافتند تا در تیراندازی بمیرند و شکنجه ها را برای مسیح تحمل کنند!

READ  طلسم عشق

دعانویس تضمینی در کرج | با این حال دعوت آنها به آن یک آزمایش بود. پطرس به ما می‌گوید که این یکی از راه‌هایی است که از طریق آن ما را به وسوسه‌های آزمایشی می‌کشاند (اول پطرس 1: 6-7).

وسوسه‌های ما از «آزمایش آتشین» ناشی می‌شوند، و با این حال پایان چیزی جز آزمایش ایمان ما نیست. با تصرف مشیت‌آمیز او از چیزها، به گونه‌ای که موقعیت‌های گناه در اختیار انسان‌ها قرار می‌گیرد، که مورد ذکر شده است (تثنیه 13:3).

دعانویس تضمینی در کرج | و موارد بیشماری دیگر ممکن است به هم متصل شوند. در حال حاضر، آنها به درستی وسوسه های خدا نیستند، همانطور که از او می آیند.

و سرانجام او بر آنهاست، که در اینجا در نظر گرفته شده است. و بنابراین من اینها را از بررسی فعلی خود جدا خواهم کرد. بنابراین، این وسوسه در ماهیت خاص خود است.

دعانویس تضمینی در کرج | زیرا نشان دهنده کارایی فعال در برابر گناه است (همانطور که با شر به شر مدیریت می شود) که من قصد دارم.

روشی که شیطان وسوسه می‌کند به این معنا وسوسه ممکن است به تنهایی از طرف شیطان، یا دنیا، یا سایر انسان‌های دنیا، یا از طرف خودمان، یا مشترکاً از همه یا برخی از آنها، در ترکیب‌های متعددشان سرچشمه بگیرد.

دعانویس تضمینی در کرج | شیطان گاهی اوقات به تنهایی وسوسه می‌کند. بدون بهره گیری از دنیا، اشیا یا اشخاص آن یا خودمان. بنابراین او به تزریق افکار شیطانی و کفرآمیز خدا به دل اولیاء می پردازد.

5/5 - (1 امتیاز)


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =

نوشته های مشابه