دعانویس تضمینی در بوشهر


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس تضمینی در بوشهر | این صلح مخلوق خدا نیست، بلکه خرید خود ماست. این جز پوست اندازی بر روی زخم نیست، در حالی که هسته آن در پایین قرار دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که گندیده و فاسد و خورده می شود، تا زمانی که دوباره با سر و صدا و آزار و خطر از بین برود. نبايد بيچاره‌هايي كه در چنين راهي قدم مي‌گذارند.

دعانویس تضمینی در بوشهر

دعانویس تضمینی در بوشهر | و به درد گناه بيشتر توجه مي‌كنند تا آلودگي ناپاكي كه در آن وجود دارد. کسانی که خود را برای رحمت خطاب می کنند.

استاد | بله، خداوند در مسیح خود را برای رحمت خطاب می کنند، اما با این حال لقمه شیرین گناه خود را زیر زبان خود نگه می دارند.

دعانویس تضمینی در بوشهر | اما هنگامی که صلح گفته می شود، اگر با کراهت و کراهت آن گناهی که زخم بوده و باعث ناراحتی شده است، همراه نباشد.

من می گویم اجازه دهید هرگز فکر نکنند که آرامش واقعی و محکم داشته باشند. مثلاً می‌بینید که دلتان از دنیا می‌رود و این شما را در ارتباط با خدا پریشان می‌کند.

دعانویس تضمینی در بوشهر | روح به صراحت با شما صحبت می کند – “هر که دنیا را دوست دارد، محبت پدر در او نیست” [اول یوحنا 2:15]. این شما را وادار می‌سازد که برای شفای روحتان و آرام کردن وجدانتان با خدا در مسیح معامله کنید.

اما با این وجود، تنفر کامل از خود شر بر شما نمی ماند. بله، شاید آن را به اندازه کافی دوست داشته باشید، اما فقط در رابطه با عواقب آن. شاید نجات یابید.

READ  دعانویس در اصفهان دامنه

دعانویس تضمینی در بوشهر | اما از طریق آتش، و خدا پیش از انجام دادن کاری با شما خواهد داشت. اما آرامش کمی در این زندگی خواهید داشت—تمام روزهایتان بیمار و غش خواهید بود (اشعیا 57:17).

این فریبکاری است که ریشه آرامش بسیاری از اساتید است و آن را هدر می دهد. آنها با تمام قدرت خود در مورد رحمت و بخشش رفتار می کنند و به نظر می رسد که در این کار با خدا ارتباط زیادی دارند.

دعانویس تضمینی در بوشهر | آنها در برابر او دروغ می گویند و بر گناهان و حماقت های خود ناله می کنند که هر کس فکر کند، آری، خودشان فکر می کنند که قطعاً آنها و گناهانشان اکنون از هم جدا شده است.

و از رحمتى برخوردار شويد كه براى مدتى اندك دلهايشان را راضى كند. اما هنگامی که جستجوی کامل انجام می شود.

دعانویس تضمینی در بوشهر | مقداری ذخیره مخفی برای حماقت ها یا حماقت های مورد بررسی وجود داشته است – حداقل آن انزجار کاملی که لازم باشد وجود نداشته است.

و تمام آرامش آنها به سرعت مشخص می شود که ضعیف و پوسیده است و بیش از کلمات التماس در دهان آنها باقی نمی ماند.

دعانویس تضمینی در بوشهر | وقتی انسان‌ها آرامش را برای خود بر اساس این نتیجه‌گیری می‌سنجند که اعتقادات و اصول عقلانی آنها آن‌ها را اجرا می‌کند، این یک صلح کاذب است و نمی‌ماند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

نوشته های مشابه