دعانویس

دعانویس تضمینی در اصفهان

دعانویس تضمینی در اصفهان | مواظب بودن به همان اندازه است که مراقب خود باشیم، مراقب باشیم، همه راه ها را در نظر بگیریم و مراقب خود باشیم، مراقب باشیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به همه راه ها و وسایلی توجه کنیم که دشمن به ما نزدیک شود. (اول قرنتیان 16:13).

دعانویس تضمینی در اصفهان

دعانویس تضمینی در اصفهان | این است که در این کار «مراقب» باشیم، «در ایمان محکم بایستیم» [1 قرن. 16:3] به عنوان سربازان خوب، «خودمان را مانند مردان رها کنیم» [اول سام. 4:9].

استاد | این به همان اندازه است که «مراقب باشیم» یا به خود نگاه کنیم، همان چیزی که ناجی ما اغلب بیان می کند (مکاشفه 3:2). احتیاط و اهتمام همگانی که خود را به همه راهها و وسایلی که خداوند مقرر کرده است.

دعانویس تضمینی در اصفهان | اولی یک عبارت کلی است که به هیچ وجه محدود به معنای اصلی آن یعنی بیداری از خواب نیست.

بر دلها و روشهای ما، طعمه ها و روشهای شیطان، مناسبتها و امتیازات گناه در دنیا اعمال می کند که گرفتار نشویم، این است که که در این کلمه بر ما فشار می آید.

دعانویس تضمینی در اصفهان | دعا برای جهت دوم، یعنی دعا، نیازی نیست با آن صحبت کنم. وظیفه و دغدغه های آن بر همگان معلوم است.

من فقط اضافه می کنم که این دو شامل تمام تلاش ایمان برای حفظ روح از وسوسه است. 15 بخش 3: وظیفه بزرگ همه مؤمنان [فصل 3] وظیفه بزرگ همه مؤمنان این است.

دعانویس تضمینی در اصفهان | که کوشا باشند تا در معرض وسوسه قرار نگیرند. حقیقتی که باید روی آن پافشاری و بهبود یابد، آن را در مشاهدات بعدی بیان خواهم کرد.

READ  دعانویس در استان یزد

این وظیفه بزرگ همه ایمانداران است که در راه های انتصاب مسیح از همه کوشش استفاده کنند تا در معرض وسوسه قرار نگیرند.

دعانویس تضمینی در اصفهان | من می‌دانم که خدا می‌تواند «خدایان را از وسوسه‌ها رهایی بخشد» [2 پطر. 2:9]؛ من می دانم که او “وفادار است که ما را بیش از آنچه می توانیم وسوسه نکنیم.

بلکه راهی برای فرار ما خواهد ساخت” [اول قرن. 10:13]: با این حال، به جرات می‌توانم بگویم که همه کسانی را که به آنچه ابلاغ و نوشته می‌شود توجه می‌کنند.

دعانویس تضمینی در اصفهان | متقاعد خواهم کرد که وظیفه و نگرانی بزرگ ما است که از همه کوشش، هوشیاری و مراقبت استفاده کنیم، تا وارد وسوسه نشویم.

و من آن را با ملاحظات بعدی اثبات خواهم کرد. ناجی ما به ما دستور می دهد که دعا کنیم تا وارد وسوسه نشویم در آن دستورالعمل جامعی که ناجی ما در مورد آنچه باید برای آن دعا کنیم.

دعانویس تضمینی در اصفهان | به ما داده است، این عدم ورود به وسوسه آشکارا یک سر است. نجات دهنده ما می دانست.

که وقتی این موضوع را به عنوان یکی از موضوعات ویژه از برخورد روزانه ما با خدا به ما می دهد، “ورود به وسوسه” نشویم.

دعانویس تضمینی در اصفهان | و ترتیب کلمات به ما نشان می دهد که چه اهمیتی دارد: “ما را به وسوسه نکش، بلکه ما را از شر نجات ده.” اگر ما را به وسوسه بکشانند، کم و بیش شر ما را فرا خواهد گرفت.

قبلاً نشان دادم که چگونه می توان گفت که خدا ما را وسوسه می کند، یا «ما را به وسوسه می برد». در این راستا، نه آنقدر که ما را در برابر آن تسلیم نکنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفت =