دعانویس

دعانویس برای گمشده

دعانویس برای گمشده | در حالی که به طور همزمان اصلاً در مورد آن صحبت نمی کنیم. ما واقعاً در برقراری ارتباط با یکدیگر در مورد “حقایق زندگی” بسیار بد هستیم (به قول مادربزرگ شما).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما آنقدر ناامنی‌ها، نگرش‌های بد و انتظارات غیرممکن در مورد این موضوع ایجاد کرده‌ایم که وقتی صحبت از زندگی جنسی ما به میان می‌آید، دچار مشکل می‌شویم.

دعانویس برای گمشده

دعانویس برای گمشده | در فرهنگ غربی ما، تصویرسازی جنسی در همه جا وجود دارد، اما به ندرت واقع بینانه است. درست است که رابطه جنسی محور بسیاری از روابط عاشقانه است.

استاد | چیزی که ما را به هم نزدیکتر می کند، صمیمیت ایجاد می کند و پیوند ما را تقویت می کند. همچنین در ابتدایی ترین سطح خود می تواند راهی برای داشتن اوقاتی خوب باشد.

دعانویس برای گمشده | منحرف می کند و به پراکنده شدن وضعیت کمک می کند. برد – برد! سکس کردن چیزها به عنوان یک جامعه، به نظر می رسد که ما همیشه در مورد رابطه جنسی صحبت می کنیم.

با وجود این، نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که اکنون کمتر از دهه‌های گذشته با هم می‌خوابیم. ما روش‌های پیشگیری از بارداری، نگرش‌های لیبرال داریم و سابقه جستجوی اینترنتی افراد معمولی مطمئناً نشان می‌دهد.

دعانویس برای گمشده | که ما هنوز هم می‌خواهیم «تا سپیده‌دم آن را ادامه دهیم»، پس پشت این افت چیست؟ یک توضیح این است که ما به سادگی احساس می کنیم.

آنقدر شلوغ هستیم که نمی توانیم آنقدر که دوست داریم رابطه جنسی داشته باشیم. این امر همراه با استرس، تأثیر مخربی بر میل جنسی هر کسی خواهد داشت.

READ  طلسم ابطال السحر المشروب

دعانویس برای گمشده | استرس واقعاً می تواند اعتماد به نفس ما را از بین ببرد و ما را با تصوری کم نسبت به خود و تصویری منفی از بدن ما مواجه کند.

ما چیزهای کوچک و اغلب تصور شده را به دل می گیریم و خود را به عنوان فردی که برای مردم جذاب می بینند، نمی بینیم.

دعانویس برای گمشده | طبیعتاً هیچ کدام از اینها ما را در حال و هوای رمانتیک قرار نمی دهد. هیچ کدام احساس خستگی مطلق نمی کنند.

در این مورد، ما احتمالاً خوابیدن مستقیم را به هر گونه فعالیت متقابل برهنه ترجیح می دهیم. علاوه بر این، اگر خواب ما تحت تأثیر قرار گرفته باشد یا نگرانی ها حواسمان پرت شده باشد.

دعانویس برای گمشده | قرار گرفتن در یک چارچوب ذهنی سکسی می تواند دشوار باشد. همانطور که همه می‌دانند، وقتی تنها چیزی که می‌توانیم تصور کنیم.

این صفحه گسترده سنگین است که به آفت زندگی حرفه‌ای ما تبدیل شده است، اساساً غیرممکن است. ناگفته نماند که دوست داشتن.

دعانویس برای گمشده | شریک زندگی مان در زمانی که به شدت استرس داریم بسیار دشوار است، چه رسد به اینکه کمی به اغواگری فکر کنیم.

همانطور که قبلاً دیدیم، استرس در سطح هورمونی نیز تأثیر دارد. وقتی در حالت جنگ یا گریز هستید، بدن شما هورمون استرس می‌سازد.

دعانویس برای گمشده | نه هورمون جنسی. در نتیجه، ما استروژن، آندروژن و تستوسترون کمتری تولید می کنیم و بنابراین تعجبی ندارد که میل جنسی ما مهار می شود.

برای برجسته کردن این که چقدر این اثر می تواند قوی باشد، مشخص شده است که استرس اجتماعی می تواند سطوح استروژن را در میمون های ماده سرکوب کند.

READ  دعانویسی برای ازدواج با شخص خاص

دعانویس برای گمشده | به همان اندازه که برداشتن تخمدان های آنها موثر است. برای اینکه ما احساس برانگیختگی کنیم، باید آرام باشیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نه =