دعانویس

دعانویس برای کار

دعانویس برای کار | بدن ما در حال آماده شدن برای مبارزه با خود خارج از خطر مرگبار است، اما وقتی دشمنی برای مبارزه فیزیکی با او وجود ندارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این انرژی باید در جای دیگری تخلیه شود. اولین پاسخ ما ممکن است این باشد که سعی کنیم احساسات خود را سرکوب کنیم و عصبانیت و ناامیدی خود را مانند درب زودپز نگه داریم.

دعانویس برای کار

دعانویس برای کار | با این حال، هر چه بیشتر این احساسات تشدید شوند، بیشتر برای مهار احساسات در حال افزایش خود تلاش می کنیم.

استاد | برای مدتی، ممکن است در خورش آب خود موفق شویم. آنقدر آزرده‌ای که نمی‌توانیم احساساتمان را منطقی کنیم، اما همزمان از مضحک بودن آن‌ها آگاه هستیم و نمی‌توانیم آن‌ها را توجیه کنیم.

دعانویس برای کار | این یک چرخه معیوب ایجاد می کند که به موجب آن هر چه بیشتر احساس غرق شدن کنیم، تمایلات تهاجمی ذاتی ما بیشتر ظاهر می شود.

با این حال، بدون راهی برای انتشار احساسات سمی، در نهایت، درب آن منفجر خواهد شد. چنین طغیان‌هایی از خشم یا عصبانیت می‌تواند بسیار زشت باشد و همه طرف‌ها با این تجربه احساس ضعف کنند.

دعانویس برای کار | خشم، مانند افسردگی، خود را تغذیه می کند. اگر به یکی از ویژگی‌های مزمن زندگی ما تبدیل شود، ممکن است با یک مشکل مدیریت خشم مواجه شویم.

مشکلی که بیشتر به دلیل ناامیدی از عدم توانایی در کنترل احساساتمان ایجاد می‌شود. شایان ذکر است که خشم می تواند در مواجهه با خطر به ما کمک کند زمانی که واقعاً در معرض تهدید هستیم.

READ  دعانویس کاربلد

دعانویس برای کار | و این یک قابلیت حیاتی است که در کارنامه ما وجود دارد. با این حال، اکثر مردم در نتیجه مسائلی که بی اهمیت هستند یا خارج از کنترل آنها هستند.

خشم را تجربه می کنند – مانند صفحات وب با سرعت بارگذاری آهسته، که مطمئناً حتی سردترین افراد را با عصبانیت کیبورد خود را می جود.

دعانویس برای کار | وقتی از بی عدالتی های واقعی در جهان عصبانی می شویم، احساسات منفی ما مانع می شوند. چون دیگر از استدلال منطقی که حل مسئله را آسان‌تر می‌کند استفاده نمی‌کنیم.

آنها ما را از برخورد سازنده با مشکل باز می‌دارند. در عوض، فعال‌سازی نامناسب جنگ یا گریز، انرژی و احساساتی را ایجاد می‌کند که نمی‌دانیم با آن چه کنیم.

دعانویس برای کار | سپس این از طریق رنجش و میل به انتقام بیان می شود. اینها فقط نفس را تغذیه می کنند و با توسعه این گرایش، ممکن است به نیرویی غالب در زندگی ما تبدیل شود.

ایگو موضوع بسیار بزرگی است که با خوشحالی می تواند کتابی برای خود داشته باشد، اما به بیان ساده، به احساس ما از خود فردی، جدا بودن از همه و همه چیز در جهان اشاره دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =