دعانویس برای فروش


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس برای فروش | اون موقعه که مریض میشی قدرت تغییر ممکن است همه اینها کمی ناامید کننده به نظر برسد، اما همانطور که قبلاً گفتم: نگران نباشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | امید وجود دارد! ما قبلاً فکر می کردیم که همه چیز در مورد ما ثابت شده است.

دعانویس برای فروش

دعانویس برای فروش | ما فکر می‌کردیم که ژن‌ها، بدن و مغز ما یک امر اجتناب‌ناپذیر از اصل و نسب ما بودند.

استاد | و تأثیرات تربیت ما تا زمانی که به سن بلوغ رسیدیم، تثبیت شد. به ما دست داده بود و فقط باید با حداکثر استفاده از آن، بقیه بازی را پشت سر می گذاشتیم.

دعانویس برای فروش | سلول‌ها سریع‌تر تحلیل می‌روند و این باعث می‌شود که بدن و همچنین ذهن بیشتر تحت استرس قرار بگیرند.

با این حال، در چند دهه گذشته، به جای اینکه به طور انحصاری توسط دست ژنتیکی که در بدو تولد با ما سروکار داشتیم.

دعانویس برای فروش | و تربیتی که پس از آن انجام شد، اداره شود، به طور فزاینده ای آشکار شد که بسیاری از سلامت و رفاه ما در کنترل ما است.

ما این توانایی را داریم که طبیعت خود را پرورش دهیم، نه فقط با آن زندگی کنیم. سیستم‌های زیربنایی که بر رفاه ما حاکم هستند.

دعانویس برای فروش | همگی انعطاف‌پذیر هستند، و تا حدی، احساس ما توسط انتخاب‌های ما تعیین می‌شود.

چه آگاهانه انجام شوند یا نه. در دهه 1970، دانشمندان علوم اعصاب کشف کردند که مغز انسان نوروپلاستیک است.

دعانویس برای فروش | به این معنی که در نتیجه تجربه دائماً در حال بازسازی است – شبکه های عصبی جدید ایجاد می کند، اجازه می دهد شبکه های دیگر که دیگر مفید نیستند محو شوند.

READ  نوشتن دعای محبت روی کاغذ

و راه های جدیدی برای نقشه برداری اشیا ارائه می دهند. اینکه مغز ما چگونه به اطلاعات واکنش نشان می‌دهد و آن را پردازش می‌کند.

دعانویس برای فروش | یک فرآیند مداوم، در حال تکامل و پویا است. سپس، در پانزده سال گذشته، چیز دیگری را کشف کردیم. اگرچه همه ما ساختار ژنتیکی خود را داریم.

اما چیزی به نام اپی ژنوم نیز داریم. این لایه‌ای از پروتئین‌ها و آنزیم‌ها است که ژنوم را احاطه کرده است (مجموعه دستورالعمل‌های شخصی و کامل شما در مورد نحوه ساختن شما به عنوان یک فرد) و نحوه استفاده سلول‌های شما از این دستورالعمل‌ها را تغییر می‌دهد.

دعانویس برای فروش | ما بیست و سه مجموعه کروموزوم و 20000 تا 25000 ژن داریم که از والدین خود به ارث برده‌ایم، اما 95 درصد از آنها را می‌توان مانند یک سوئیچ دیمر بالا یا پایین کرد.

به این معنی که بیشتر چیزی که به ارث برده‌اید ثابت نیست. اصلاً: با نحوه زندگی شما (از جمله عواملی مانند استرس، رژیم غذایی، ورزش و خواب) تعیین می شود.

دعانویس برای فروش | این بدان معناست که بر خلاف نظر بسیاری از مردم، ما اسیر ژن هایی نیستیم که به ما منتقل شده است. سپس میکروبیوم وجود دارد.

– 100 تریلیون باکتری که عمدتاً در مجرای روده ما وجود دارد و مشخص شد که تأثیر زیادی بر ذهن و بدن ما دارد و سیگنال‌هایی را از طریق سیستم عصبی به مغز ما ارسال می‌کند.

دعانویس برای فروش | با انجام این کار بر رفتار عاطفی و سلامت روان تأثیر می‌گذارد. (من کمی بعداً به این موضوع با جزئیات بیشتری نگاه خواهم کرد.) میکروبیوم تعیین می کند که چگونه غذای خود را خوب هضم کنیم.

READ  دعا نوشتن برای بچه دار شدن

اما همچنین عملکرد ایمنی، رشد مغز و سیستم عصبی گسترده تر و همچنین بر روی نوروپلاستیسیته ما تأثیر می گذارد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

نوشته های مشابه