دعانویس

دعانویس برای فروش خانه

دعانویس برای فروش خانه | مغز شما بتدریج مسیرهای عصبی را که شما را درگیر تفکرات معمولی و محدود می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شل می کند و مسیرهای جدیدی را شکل می دهد که می توانند احساس مثبت تری در شما ایجاد کنند.

دعانویس برای فروش خانه

دعانویس برای فروش خانه | به دنیا متصل شوید. وقتی روش‌های جدید بودن، و روش‌های جدید زندگی را از طریق مدیتیشن پیدا می‌کنید.

استاد | شاید برخی از عادت‌های نه چندان مفید خود را تغییر دهید.

دعانویس برای فروش خانه | زیرا بدانیم این دو به طور مطلق و جدایی ناپذیر از طریق سیستم عصبی به هم مرتبط هستند.

روشی را که ژن‌هایتان بیان می‌کنند تغییر می‌دهید. و اگر مراقب میکروبیوم خود باشید (در ادامه نحوه انجام این کار را توضیح خواهم داد)، می توانید تا حد زیادی سلامت روانی و جسمی خود را بهبود بخشید.

دعانویس برای فروش خانه | هورمون ها، استرس و وزن من واقعا نمی توانم به اندازه کافی بر این پیوندهای بین ذهن و بدنمان تأکید کنم. هر چیزی که فکر می کنیم.

احساس می کنیم به بدن ما منتقل می شود و بالعکس، و در اینجا می خواهم مثالی بزنم: استرس چگونه بر هورمون ها و وزن ما تأثیر می گذارد.

دعانویس برای فروش خانه | هورمون ها پیام رسان های شیمیایی در بدن هستند که در غدد درون ریز ایجاد می شوند. آنها اکثر عملکردهای اصلی بدن را کنترل می کنند.

از نیازهای اولیه ساده مانند هضم تا سیستم های پیچیده مانند تولید مثل، و همچنین احساسات و خلق و خوی ما. متأسفانه، هورمون های ما به راحتی تعادل خود را از دست می دهند.

READ  دعای جاودانگی مجرب

دعانویس برای فروش خانه | از طریق سبک زندگی، رژیم غذایی، ضربه روحی یا جسمی، و همچنین انواع ژنتیکی و عوامل اپی ژنتیکی. اگر این اتفاق بیفتد، به زودی اثرات آن را چه در بدن یا در ذهن خود احساس خواهید کرد.

استرس یک مختل کننده خاص هورمون ها است. پاسخ مبارزه یا گریز باعث می‌شود که شیمی عصبی ما با ترشح بیش از حد هورمون‌هایی واکنش نشان دهد که به بدن ما اجازه می‌دهد.

دعانویس برای فروش خانه | از چیزی که به‌عنوان یک تهدید قریب‌الوقوع می‌بیند (مثل کورتیزول استروئیدی) فرار کند یا با آن مبارزه کند، در حالی که هورمون‌هایی را که غیرفعال هستند را کمتر ترشح می‌کند.

برای بقا ضروری است (مانند هورمون های جنسی). به همین دلیل، استرس نیز احتمالا باعث افزایش وزن شما می شود.

دعانویس برای فروش خانه | اگر دوره‌های متناوب استرس را تجربه می‌کنید، گرلین، هورمون گرسنگی ترشح می‌کنید.

به همین دلیل است که ممکن است در لحظات پرتنش به سمت یک تخته شکلات یا یک بسته چیپس برسید.

دعانویس برای فروش خانه | این مکانیسم، همراه با کورتیزول اضافی که شما نیز ترشح خواهید کرد (تا پنج برابر بیشتر از حد معمول)، معمولاً باعث افزایش وزن می‌شود.

معمولاً در وسط شما، زیرا کورتیزول به ویژه در آنجاست که دوست دارد آن را رسوب کند. ورزش با ساختن چیزی به نام آدنوزین تری فسفات (ATP) کورتیزول را از سیستم شما خارج می کند که آن را به انرژی تبدیل می کند.

دعانویس برای فروش خانه | اما در این مورد باید هوشمندانه عمل کنید. شما باید به اندازه کافی ورزش کنید تا آن هورمون های استرس را به انرژی تبدیل کنید و از شر آنها خلاص شوید.

READ  نوشتن دعا ازدواج

اما نه آنقدر که تولید آدرنالین و کورتیزول تحریک شود. ما می دانیم که رژیم غذایی و ورزش به تنهایی لزوماً در کاهش وزن مؤثر نیستند، زیرا اگر بدن شما احساس گرسنگی کند، جلسه شما را تعطیل می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =