دعانویس برای طلاق


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس برای طلاق | دلیل وجودی بسیاری از روابط از محل درد، استرس و ضربه و تمایل به حرکت فراتر از آن چیزها بدون پرداختن به مسائل اصلی که در قلب آنها قرار دارند، ناشی می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | واقعیت ساده این است که شریک زندگی شما همیشه نمی تواند نیازهای شما را برآورده کند، زیرا آنها زندگی خود را پر از فشارها و استرس های خاص خود دارند.

دعانویس برای طلاق

دعانویس برای طلاق | وقتی آنها به ناچار نیازهای شما را برآورده نمی کنند، شما احساس آسیب می کنید. شما از این واقعیت که آنها شما را نمی شنوند آزرده خاطر می شوید.

استاد | آنها شما را درک نمی کنند؛ آنها شما را در اولویت قرار نمی دهند این به کودکی که پدرش به جای اینکه به او توجه کند همیشه روزنامه می خواند برمی گردد.

دعانویس برای طلاق | این خیلی اتفاق می‌افتد، و من شک دارم که افراد زیادی وجود داشته باشند که تجربه آن را نداشته باشند.

وقتی همسرتان همین رفتار را از خود نشان می‌دهد – به جای گوش دادن به آنچه می‌گویید، تلویزیون تماشا می‌کند یا شبکه‌های اجتماعی را بررسی می‌کند.

دعانویس برای طلاق | متوجه می‌شوید که فکر می‌کنید، خوب، پس شما را ناراحت می‌کند و شروع به کناره‌گیری می‌کنید. به همین ترتیب، ممکن است.

در یک رابطه باشید زیرا به دنبال کسی هستید که شما را از نگاه به درون منحرف کند. برخی از افراد به همین دلیل از یک شریک به شریک دیگر می پرند.

دعانویس برای طلاق | دیگران به سادگی از فانتزی ملاقات با آقای یا خانم راست به عنوان وسیله ای برای نادیده گرفتن یک حقیقت ناخوشایند استفاده می کنند.

READ  طلسم مرگ شوهر

اینکه هنوز در درون خود احساس کاملی ندارند. ما می‌توانیم، در روزهای اولیه، ایده‌آل دست‌نیافتنی را به شرکای خود فراخوانی کنیم و زمانی که آنها به ناچار به این وعده غیرممکن عمل نمی‌کنند.

دعانویس برای طلاق | احساس ناامیدی عظیمی کنیم. اگر این را با استرس های زندگی ترکیب کنید، جایی که باید قبض ها پرداخت شود و کارهای روزانه بی پایان انجام شود.

با ادامه رابطه، همه چیز می تواند به شما فشار بیاورد. همه آن مواد شیمیایی عاشقانه – اکسی توسین، سروتونین، دوپامین – کمتر رایج می شوند و به جای آنها مواد شیمیایی استرس – آدرنالین، کورتیزول و نورآدرنالین می آیند.

دعانویس برای طلاق | شما خود را بیشتر درگیر می‌بینید، نگران و مضطرب هستید، بد می‌خوابید و به شریک زندگی‌تان که احتمالاً خسته است و استرس دارد، می‌کوبید.

نتیجه عشقی است که اغلب با سیل تقاضاها و نارضایتی‌های کوچک خفه می‌شود و به دلیل پس‌زمینه استرسی که بسیاری از ما با آن زندگی می‌کنیم، از بین می‌رود.

دعانویس برای طلاق | و به محض اینکه کینه یا رضایت ما را در بر گرفت، دیگر به شریک زندگی خود به عنوان یک انسان کامل و مجزا نگاه نمی کنیم و در سطح ناخودآگاه ممکن است.

شروع کنیم به آنها به عنوان یک زائده ناخوشایند یا آزاردهنده برای زندگی خود. از همین جاست که غفلت جدی‌تر و آسیب‌زننده‌تر در شراکتی که زمانی وقف شده و مناقصه‌ای بود، می‌تواند رخ دهد.

دعانویس برای طلاق | آیا این صدا آشنا است؟ من قدردانم که همه اینها کمی غم انگیز به نظر می رسد، و آنچه من گفتم ممکن است یک تعمیم (کمی خشن!) باشد، اما اگر با خودمان صادق باشیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =

نوشته های مشابه