دعانویس

دعانویس برای جلب معشوق

دعانویس برای جلب معشوق | تصمیم گرفتم که به جای استفاده از مدیتیشن برای سخت‌تر کار کردن و مهمانی‌های سخت‌تر، شاید بتوانم با این مهارت زندگی جدیدی که به طور تصادفی با آن آشنا شده بودم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کاری سازنده‌تر انجام دهم و این به من انگیزه بسیار بیشتری می‌داد. تصمیم گرفتم به یک استراحت آخر هفته در نورفولک بروم.

دعانویس برای جلب معشوق

دعانویس برای جلب معشوق | سوار قطار شدم، در حالی که بیش از کمی نگران افرادی بودم که ممکن است ملاقات کنم، کوله پشتی ام پر از تنقلات در صورتی که قصد داشتند به من غذا بدهند.

استاد | بیشتر عمرم را صرف خوردن نودل های آماده، ساندویچ های ترد و دیگر انواع مزخرف کرده ام. تنها سبزیجاتی که حتی می‌توانستم به آن فکر کنم.

دعانویس برای جلب معشوق | اما چیزی در من تغییر می کرد. در حال حاضر من با کیتی در برایتون زندگی می کردم و او نیز متوجه تغییرات شد.

سبزیجاتی بودند که در پیتزا پیدا می‌کردند. نمی دانم چرا چنین دلهره ای به من دست داد. دوره مبتدی که من 9 ماه پیش گذرانده بودم پر از افراد عادی بود و معلم لباس یا کریستال موجی نمی پوشید.

دعانویس برای جلب معشوق | او فقط یک مرد بود که به دنبال کمک به کسانی بود که به آن نیاز داشتند. معلوم شد که تعطیلات آخر هفته نیز مملو از افراد عادی بود.

در واقع افراد بسیار باحالی. مردمی که من با خوشحالی با آنها به میخانه می رفتم. و من نباید نگران غذا باشم – کاملاً خوشمزه بود!

READ  دعای جاودانگی

دعانویس برای جلب معشوق | به ما یک مکمل برای تمرین مدیتیشن آموزش داده شد که یک فرم بسیار خاص و قدیمی از یوگا را با برخی از تکنیک‌های تنفسی ترکیب می‌کرد.

وقتی با مدیتیشن ترکیب شد، نتایج چشمگیری داشت. می‌توانستم احساس کنم که از نظر فیزیکی به روش‌های عجیب و غریب و شگفت‌انگیزی پاسخ می‌دهم.

دعانویس برای جلب معشوق | بعد از ظهر آخر، شروع به انجام مدیتیشن کردم و خیلی زود احساس کردم که در وسط اتاق شناور هستم.

در همین حال، یک موج بسیار آرام و بسیار زیبا از عشق در درون من شروع به ایجاد کرد.

دعانویس برای جلب معشوق | از میان تنه ام خزید، از هر اندام فرود آمد تا سرانجام سرم را پر کرد. من شروع به احساس آرامش کردم.

و گویی با این موج عشق فوق العاده قوی نسبت به همه و همه چیز در جهان تحت تأثیر قرار گرفتم.

دعانویس برای جلب معشوق | آخرین باری که چیزی نزدیک به این احساس کردم زمانی بود که اکستازی خورده بودم، اما حتی آن هجوم‌های مصنوعی عشق در مقایسه با این چیزی نبود. از زمانی که مدیتیشن را شروع کردم.

در بسیاری از مواقع احساس می‌کردم دیگر در بند هیچ مراقبت یا نگرانی نیستم. این احساس اکنون با سطحی از گستردگی همراه بود که قبلاً هرگز تجربه نکرده بودم. بسیار زیاد بود.

دعانویس برای جلب معشوق | این بعد اضافه شده به مدیتیشن برای من یک چشم باز کننده واقعی بود. چه در حین و چه بعد از تمرین احساس هیجانی داشتم و این فکر مدام به ذهنم خطور می کرد.

READ  نوشتن دعا و جادو

من در اینجا به چیز بزرگی می روم. به کیتی در برایتون برگشتم و او بلافاصله تغییر را در من دید. شروع کردم به توصیف آخر هفته ام برای او و اینکه چه احساسی داشتم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + بیست =