دعانویس

دعانویس برای ترک اعتیاد

دعانویس برای ترک اعتیاد | فعال شدن بیش از حد آمیگدال که بسیاری از افراد عصبانی از آن رنج می برند منجر به مهار قشر جلوی مغز (بخشی از مغز که مسئول انتخاب ها و کنترل منطقی است) و فعال شدن سیستم لیمبیک می شود که بسیار احساسی تر و غریزی تر است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مدیتیشن الهام گرفته از ودایی آمیگدال را آرام می کند و قشر جلوی مغز را فعال می کند، به این معنی که شما به روشی منطقی تر و کمتر انفجاری واکنش نشان می دهید.

دعانویس برای ترک اعتیاد

دعانویس برای ترک اعتیاد | این نوع مدیریت خشم باید آرجون را قادر می سازد تا الگوهای رفتاری اصلاح شده تری بسازد و او را قادر می سازد تا در زندگی سبک تر قدم بگذارد.

استاد | با مدیتیشن دو بار در روز، او پهنای باند عاطفی را برای مقابله با تنش فزاینده در هر لحظه ایجاد می کند، اما همچنین در سطح ناخودآگاه شروع به رها کردن غم و اندوه و سایر احساساتی می کند.

دعانویس برای ترک اعتیاد | شروع به عادی شدن کردند، او توانست فراتر از آزاردهنده‌هایش نگاه کند. او بیشتر می‌توانست بین موقعیت‌های غیر تهدیدآمیز و تهدیدآمیز تمایز قائل شود و در نتیجه، زندگی کمتر مورد تهدید قرار می‌گرفت و در نتیجه نسبت به آن خصومت کمتری داشت.

که در نهایت به خشم و عصبانیت دامن می زند. اختلاف روابط شخصی و کاری او در نتیجه مستقیم همدلی، آگاهی و درک بیشتر بهبود می یابد.

دعانویس برای ترک اعتیاد | به دلیل توانایی تقویت شده اش در خواندن موقعیت ها و افراد با وضوح بسیار بیشتر، اعتماد بیشتری پیدا می کند.

READ  نوشتن دعا بدون نقطه

اگر کسی هستید که خشم زیادی را تجربه می کنید، ارزش آن را دارد که به محرک ها یا نقاط فشار نیز فکر کنید.

دعانویس برای ترک اعتیاد | برای مثال، اگر یک موقعیت خانوادگی دارید که می‌دانید احتمالاً منجر به احساس خشم می‌شود، یا می‌خواهید با دوستی ملاقات کنید.

که تمایل دارد شما را عصبانی کند، از قبل یک مراقبه تاکتیکی انجام دهید. به این ترتیب، در وضعیتی بسیار آرام‌تر وارد موقعیت می‌شوید.

دعانویس برای ترک اعتیاد | برای آنچه ممکن است با آن روبرو شوید آماده خواهید شد. من بعداً در بخش مقابله با مواجهه در محل کار در مورد این موضوع بیشتر صحبت خواهم کرد.

اگر شخصی که می شناسید احساس می کند به جای انجام این رفتار ناسالم، نیاز به تخلیه خشم خود دارد، به او کمک کنید تا احساسات خود را به شیوه ای سازنده بیان کند.

دعانویس برای ترک اعتیاد | از آنها بخواهید در کمتر از پنج دقیقه به شما بگویند که چه اتفاقی افتاده است که آنها را بسیار ناراحت کرده است.

چه احساسی در آنها ایجاد می کند و در کجای بدن خود می توانند تنش را احساس کنند. وقتی پنج دقیقه تمام شد.

دعانویس برای ترک اعتیاد | می‌توانید در مورد اینکه آیا راه‌هایی برای ایجاد احساس بهتر در آن‌ها وجود دارد، صحبت کنید. مکث کردن: یک تمرین دفع خشم وقتی احساس می‌کنید.

عصبانیت‌تان بالا می‌رود، انگشتانتان را دور مچ‌تان قرار دهید، انگشت اشاره، وسط و انگشت حلقه‌تان را روی نبض‌تان قرار دهید، که می‌تواند در قسمت داخلی مچ شما قرار بگیرد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهار =