دعانویس

دعانویس برای بچه دار شدن

دعانویس برای بچه دار شدن | همه چیز می تواند خیلی سریع از کنترل خارج شود و قبل از اینکه متوجه شوید با یک ذوب و تشعشعات منفی زیادی مواجه می شوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر حتی یک طرف مراقبه کند، با خنک کردن سیستم عصبی (مانند میله‌های کنترل در آن راکتور هسته‌ای) و کمک به کاهش واکنش‌پذیری، از بالارفتن روند خارج از کنترل جلوگیری می‌کند.

دعانویس برای بچه دار شدن

دعانویس برای بچه دار شدن | همانطور که در داستان آرجون دیدیم، این شکل از مدیتیشن می تواند راهی عالی برای آرام کردن شما باشد، بنابراین کمتر احتمال دارد که از مرزها عبور کنید.

استاد | رابطه شما با خودتان همانطور که در مورد آنا، تام و نیک دیدیم، بزرگترین متغیر در همه روابط، رابطه شما با خودتان است.

دعانویس برای بچه دار شدن | زمانی که توده بحرانی استرس وجود داشته باشد، همه چیز در روابط می تواند پیش برود. مثل اینکه داخل یک راکتور هسته ای باشید.

وقتی از آنچه که هستید راضی هستید، به احتمال زیاد روابط شاد و سالمی با دیگران خواهید داشت. در غیر این صورت، ناامنی ها و مسائلی که در رابطه با خودتان دارید.

دعانویس برای بچه دار شدن | احتمالاً به همه افراد دیگر – با خانواده، دوستان و همکاران – رنگ خواهد زد. کلید یک رابطه سالم با خود این است که آیا در پوست خود احساس راحتی می کنید یا خیر. آیا خودت را دوست داری؟

آیا تحمل حضور در شرکت خود را دارید؟ آیا شما، مانند دیلن، در بخش قبلی ما، عزت نفس پایینی دارید، یا خودتان را مورد ضرب و شتم قرار می دهید.

READ  طلسم ازدواج مبارک

دعانویس برای بچه دار شدن | در گفتگوی درونی با خودتان هستید که هرگز از جانب هیچ کس تحمل نمی کنید، یا به دیگران تحمیل نمی کنید؟

در اینجا تمرین عشق به خود و قدردانی برای کمک به این رابطه وجود دارد. شکرگزار بودن و ایجاد عشق به خود هر شب، زمانی که قبل از خواب در رختخواب دراز می کشید.

دعانویس برای بچه دار شدن | به سه اتفاقی که در آن روز افتاده است یا به سه چیز در زندگی فکر کنید که برای آنها سپاسگزار هستید. ممکن است زمانی باشد.

که مردم به شما مهربانی نشان دهند، یک استراحت خوش شانس یا یک وعده غذایی خوشمزه که شخصی برای شما آماده کرده است.

دعانویس برای بچه دار شدن | این می تواند چیزی باشد که باعث لبخند زدن شما شود، چیزی که عمیقاً شما را تحت تأثیر قرار دهد یا چیزی باشد که شما را الهام بخشد.

برای قاطی کردن آن، می‌توانید چیزهایی را که بدیهی می‌دانید نیز در نظر بگیرید، مانند سلامتی، بهترین روابطتان، این واقعیت که امروز به اندازه کافی غذا دارید.

دعانویس برای بچه دار شدن | یا آن چیز شگفت‌انگیزی که آنقدر به آن عادت کرده‌اید که آن را متوقف کرده‌اید. قدر آن را به همان اندازه حتی می‌توانید از کسی که رفتار بدی داشته سپاسگزار باشید.

زیرا به شما کمک کرده تا راه‌هایی را که کار نمی‌کند، روشن کنید و راه‌هایی را برای انجام کارهایی که هماهنگ‌تر و الهام‌بخش‌تر هستند، بیاموزید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =