دعانویس

دعانویس برای باز شدن بخت

دعانویس برای باز شدن بخت | نیم ساعت قبل از رفتن به محل کار بیدار می شدم. در راه دستشویی، ایمیل‌هایم را روی تلفنم چک می‌کردم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حالا بلند می شوم و یک ساعت خوب به خودم می دهم تا از خانه خارج شوم.

دعانویس برای باز شدن بخت

دعانویس برای باز شدن بخت | مدیتیشن خود را انجام می دهم و خودم را برای آن روز آماده می کنم. سپس سوار دوچرخه‌ام می‌شوم و به هر جایی که در آن روز کار می‌کنم دوچرخه‌سواری می‌کنم.

استاد | من کارم را در نهایت رها کردم، و با اینکه کار جدیدم بسیار متفاوت است، به همان اندازه کار برای انجام دادن دارم. تفاوت اکنون این است.

دعانویس برای باز شدن بخت | نمی‌خواهم تصویری از خودم بکشم که ناگهان فرشته‌ای هستم که نور را دیده است، اما همه چیز برای من به شدت تغییر کرده است.

که من آن حس غرق شدن را که قبلاً آنقدر ناتوان کننده می دانستم، ندارم. من دیگر آن میل جنون آمیز و تنبیهی را ندارم که همیشه بهترین باشم.

دعانویس برای باز شدن بخت | سعی می‌کنم در پایان روز، قبل از ترک محل کار، مدیتیشن کنم، سپس آن شب به هر جایی که می‌روم با دوچرخه می‌روم.

من یک پادکست موسیقی تولید می‌کنم، با گروهم تمرین می‌کنم، زیاد به سینما می‌روم، کمی بیرون غذا می‌خورم، به نمایش‌ها می‌روم.

دعانویس برای باز شدن بخت | همه اینها بدون آن لحظات وحشت یا اضطراب. عالیه. اگر من را به عنوان کنار یک رکورد تصور کنید که به انتهای سمت یک می‌رسم، و آن سوزن فقط به مرکز می‌خورد.

READ  دعانویس فوری

با وجود اینکه هیچ اتفاقی نمی‌افتد، باز هم دور می‌چرخم – این همان فضایی است که در زمانی که نبودم در آن بودم. کار کردن.

دعانویس برای باز شدن بخت | همیشه در ذهنم بود. حالا، من زندگی ام را بیشتر شبیه یک سی دی تصور می کنم. وقتی کار را ترک می کنم، فقط مکث را فشار می دهم.

بعد، وقتی صبح روز بعد به سر کار می روم، دوباره سراغ آن می روم و دوباره play را فشار می دهم. اولین باری که ویل را ملاقات کردم.

دعانویس برای باز شدن بخت | از او پرسیدم که چرا مدیتیشن می کند. پاسخ او بسیار ساده بود، و با این حال واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد.

«من مدیتیشن می‌کنم زیرا می‌خواهم هر روز احساس خوبی داشته باشم.» فکر کردم: چی؟ آیا می توانم هر روز احساس خوبی داشته باشم؟

دعانویس برای باز شدن بخت | این فقط ممکن نیست اما اینطور است و من انجام می دهم. آرام کردن سیستم عصبی نوئل تجربه نوئل بسیار شدید بود، اما نه بیشتر از بسیاری از افرادی که می بینم.

و چه کسی باشید که شب ها بیدار دراز می کشد و نگران اتفاقاتی که قرار است روز بعد در محل کارتان بیفتد، یا فردی باشید که دچار حملات پانیک شده است.

دعانویس برای باز شدن بخت | تکنیک هایی که می توانند به شما کمک کنند یکسان هستند. کار با نوئل برای آرام کردن سیستم عصبی و آمیگدال او، کم کم، هر روز و کمک به او برای برقراری ارتباط مجدد با خودش بود.

READ  شکستن طلسم خرید خانه

زمانی که این اتفاق افتاد، او توانست ثبات و اعتماد به نفس خود را بازیابد. پس چگونه سیستم عصبی او را آرام کردیم؟


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =