دعانویس برای بازگشت


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس برای بازگشت | اکنون، پس از ابراز قدردانی به خاطر سه کاری که با مردم یا زندگی انجام می دهید، اکنون سه کاری را که امروز واقعاً به خوبی انجام داده اید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیابید و به خاطر کاری که به خوبی انجام داده اید، خود را تحسین کنید.

دعانویس برای بازگشت

دعانویس برای بازگشت | خواه برای کسی یک فنجان چای درست کردن، تعریفی صمیمانه، مهلت تعیین شده، نوشتن یک ایمیل واقعاً خوب، یا حفظ یکپارچگی خود حتی زمانی که کسی شما را تشویق می‌کند که این کار را نکنید.

استاد | حتی ممکن است چیز جدیدی را امتحان کرده باشید که قبلاً هرگز انجام نداده اید. شما حتی می توانید به خودتان برای انجام دو مدیتیشن خود تبریک بگویید!

دعانویس برای بازگشت | و البته، اگر تمرین این تمرین شروع به ایجاد احساس خوب در شما کند، حتی می‌توانید سپاسگزار باشید!

این یک تمرین عالی برای بهبود خلق و خوی شما درست قبل از خواب است. گفته می شود که بیوشیمی شما را بهبود می بخشد و همچنین به فعال کردن شبکه های عصبی در مغز شما کمک می کند.

دعانویس برای بازگشت | که دیدگاه مثبت تری را ترویج می کنند. اگر دوست دارید این کار را در ترکیب با تمرین یوگا نیدرا روی صفحه انجام دهید.

ابتدا این کار را انجام دهید و سپس مستقیماً به داخل نیدرا حرکت کنید. بهترین راه برای بهبود این رابطه بسیار مهم با خودتان، البته، مدیتیشن است.

دعانویس برای بازگشت | قرار نیست یک شبه همه چیز درست شود – بالاخره این رابطه ای است که در تمام زندگی تان داشته اید – اما آن را بهتر می کند.

READ  دعا نویسی اثر دارد

به زودی متوجه خواهید شد که وقتی رابطه شما با خودتان بهبود می یابد، این موضوع به روابط شما با دیگران نیز سرایت می کند و به شما امکان می دهد بر بهترین بودن خود تمرکز کنید.

دعانویس برای بازگشت | در بخش بعدی، ما دقیقاً به آن نگاه می‌کنیم – چه بهره‌وری بیشتر در محل کار، باز کردن خلاقیت طبیعی شما یا به سادگی عملکرد بهتر در هر جنبه از زندگی‌تان.

بهترین بودن: بهره وری، خلاقیت و عملکرد «امروز آنقدر کارهای زیادی برای انجام دادن دارم که باید به جای یک ساعت، دو ساعت مدیتیشن کنم.» مهاتما گاندی یکی از دلایل اصلی که مردم به دیدن من می آیند.

دعانویس برای بازگشت | این است که در محل کار با مشکلاتی مواجه می شوند. . آنها ممکن است با یک رئیس دشوار مشکل داشته باشند، یا ممکن است رئیس دشواری باشند که با مدیریت مشکل دارد.

آنها ممکن است در تمرکز، یادآوری اطلاعات مهم، تصمیم گیری یا ارائه ایده های جدید مشکل داشته باشند. به جای یک مشکل خاص، آنها ممکن است فقط احساس کنند که کاملاً کار نمی کنند.

دعانویس برای بازگشت | آنها کمی تقویت می خواهند. در این بخش از کتاب، من قصد دارم بر روی سه مورد از مسائل مرتبط با کار تمرکز کنم.

بهبود بهره‌وری؛ رسیدگی به مذاکرات محل کار؛ و قدرت خلاقیت خود را گسترش دهید. فکر می‌کنم همه ما موافقیم که محل کار مدرن می‌تواند انکوباتوری برای استرس باشد.

دعانویس برای بازگشت | برای آن دسته از ما که رفت و آمد می کنیم، حتی رفت و آمد به محل کار به اندازه کافی بد است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

نوشته های مشابه